Польський прокурор стріляв сам у себе

У перерві прес-конференції, присвяченої розслідуванню авіакатастрофи під Смоленськом, де загинув президент країни Лєх Качинськи, спробував застрелитися полковник військової прокуратури Познані Міколай Пшибил.

У перерві прес-конференції, присвяченої розслідуванню авіакатастрофи під Смоленськом, де загинув президент країни Лєх Качинськи, спробував застрелитися полковник військової прокуратури Познані Міколай Пшибил.

Перед тим він коментував звинувачення журналістів у тому, що його підлеглі без рішення суду вимагали в операторів стільникового зв’язку розшифрування дзвінків та СМС-повідомлень журналістів у дні після аварії. Таким чином слідчі намагалися довідатися, що саме відомо засобам масової інформації.
“На закінчення, я підкреслюю, що ніколи не дискредитував честь Польської Республіки, і енергійно захищатиму честь офіцера польської армії та прокурора. Дякую, пані та панове, я закінчив. Тепер, будь ласка, п’ятихвилинна перерва. Дайте мені перепочити”, – сказав полковник і вийшов до сусідньої кімнати. За мить звідтіля пролунав постріл. Скривавленого прокурора терміново забрала “швидка”, на щастя, лікарям вдалося врятувати йому життя.
Уже наступного дня Міколай Пшибил пояснив причину спроби самогубства. За його словами, піти з життя він вирішив після того, як його стали публічно обвинувачувати в посадових злочинах, зокрема, в незаконному прослуховуванні телефонів журналістів та чиновників. Генеральний прокурор навіть офіційно порушив проти нього кримінальну справу. Більше того, прокурор стверджує, що на нього вже було організовано кілька замахів, причому пов’язано це з розслідуванням корупції в польській армії, яке він розпочав. Міколай Пшибил також заявив, що за його голову нібито призначена нагорода в один мільйон злотих 
(220 тисяч євро). 
За словами військового прокурора, покінчити із собою йому перешкодила людина, яка в момент пострілу спробувала увійти в кімнату: побачивши, що ручка дверей повертається, Міколай Пшибил нервово сіпнувся, через що куля пройшла через щоку, не зачепивши мозку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8805 / 1.54MB / SQL:{query_count}