Міжнародні новини: телеграф

Віртуальне посольство

США – Іран. Вашингтон заснував у Тегерані віртуальне посольство, щоб підтримувати контакти з іранським народом у режимі он-лайн. Передбачається, що інтернет-посольство узагальнюватиме дані про дотримання прав людини в Ірані, а також інформувати іранських громадян про життя у США. Водночас для отримання американських віз громадянам Ірану й надалі доведеться звертатися до посольства США в третіх країнах. 

Збитків на мільярди

Таїланд. Одна з найбільших компаній на ринку перестрахування – швейцарська “Swiss Reinsurance” – підрахувала, що збиток страхувальників від повені у Таїланді становитиме 8-11 мільярдів доларів. З липня 2011 року через сильні дощі в Таїланді постраждало більше трьох мільйонів осіб, близько 150 тисяч жителів країни залишилося без даху над головою, загинули 506 людей. З іноземних підприємств найбільше постраждав японський бізнес, оскільки в Таїланді розташовані заводи більше 300 компаній із Японії. 

Бананова паніка

Мозамбік. Країною ширяться панічні чутки про те, що у продажу нібито з’явилися банани, які “поїдають людську плоть”. Місцевому міністерству охорони здоров’я довелося офіційно заспокоювати громадян: банани не становлять загрози. Паніку спричинили повідомлення про те, що в країну завезли банани, які викликають некротизувальний фасциїт. Як кажуть медики, ця зараза характеризується руйнуванням підшкірної тканини, включаючи жир і тканини, які покривають м’язи. Хворобу викликають бактерії, що, теоретично, можуть бути присутні у фруктах, зокрема і в бананах. Проте ретельний аналіз, проведений також й іноземними фахівцями, не виявив у бананах, якими торгують в Мозамбіку, жодних небезпечних бактерій. Однак місцевих жителів, які звикли вірити всіляким забобонам, офіційні заяви не переконали – бананова паніка триває.   

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8279 / 1.53MB / SQL:{query_count}