ІТ новини: телеграф

Оперативна пам’ять стане швидшою

Нові плати, які “думають” у 10 разів швидше, з’являться в продажу в другій половині наступного року. Про початок виробництва нових модулів оголосили компанії IBM і “Micron Technology Hybrid Memory Cube”. У нових платах використовується технологія “зв’язок крізь кремній”, що забезпечує електричний контакт між зібраними в мережу кристалами DRAM і кристалом зі схемою високошвидкісного введення-виведення. За рахунок такого компонування вдасться отримати більше каналів зв’язку і досягти більшої продуктивності в порівнянні з традиційною напівпровідниковою системою. В прототипі швидкість роботи пам’яті збільшена в 15 разів, а енергоспоживання навпаки – знижене на 70%. При цьому новий модуль використовує лише 10% площі, яку займають звичайні мікросхеми DRAM.

“Sony Ericsson” більше не буде

Японська “Sony” стане продавати смартфони виключно під власною торговою маркою після того, коли завершить викуп частки партнера “Ericsson” у спільному підприємстві. Таку заяву зробив віце-президент компанії Крістіан Тір, пише vesti.ru. За словами топ-менеджера, бренд “Sony Ericsson” перестане існувати до середини наступного року.

40% українців довіряють інтернету 

Про це свідчать результати дослідження Бюро маркетингових досліджень “iVOX Ukraine”. Згідно з доповіддю “Тенденції користування інтернетом в Україні”, інтернет також посідає перше місце серед джерел комерційної інформації. Більше 70% тих, хто для отримання інформації користується інтернетом, мають досить високий рівень доходів, тоді як ТБ довіряють сім’ї, яким не вистачає грошей навіть на їжу, інформує proit.com.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8113 / 1.53MB / SQL:{query_count}