Телефони – шпигуни

Деякі телефони на базі“Android” та “iPhone” дають можливість стежити за їхніми власниками за допомогою додатку “Carrier IQ”, який  встановлюється в гаджеті.

Деякі телефони на базі“Android” та “iPhone” дають можливість стежити за їхніми власниками за допомогою додатку “Carrier IQ”, який  встановлюється в гаджеті.

Причому цей додаток неможливо видалити звичайними методами, пише tsn.ua
Як повідомляє сайт, 25-річний розробник зі Сполучених Штатів Тревор Екхарт опублікував на “YouTube” відеоролик, в якому показує можливості програми “Carrier IQ”, інтегрованої в прошивку його “Android”-смартфона HTC. За словами чоловіка, “Carrier IQ” може зчитувати SMS-повідомлення, e-mail, номери телефонів та пошукові запити. Ця інформація зберігається в пам’яті смартфона з можливістю подальшого надсилання на сервер “Carrier IQ”. Тревор Екхарт наголосив, що цей аналітичний софт використовується більш ніж на 140 мільйонах мобільних пристроїв. За його дослідженням, додаток можна видалити тільки за допомогою злому і перевстановлення операційної системи. Своєю чергою розробники “Carrier IQ”, заявили, що їх програма абсолютно нешкідлива і “швидше не записує, а підраховує і підсумовує” інформацію про апарат. 
До речі, уряд Сирії заборонив використання в країні смартфонів “iPhone”, повідомляє ліванський новинний сайт “Al Nashara”. А все тому, що чиновники виявили у “iPhone” якісь таємничі “заборонені властивості”. Про що саме йдеться, не уточнюється. Зате відомо, що всі виявлені апарати будуть вилучені, а до їх власників застосують санкції. Заборона була запроваджена після того, як в інтернеті з’явився зроблений на камеру “iPhone” відеозапис придушення акції протесту проти режиму президента Башара Асада. Ще однією причиною введення заборони саме на смартфони “Apple” могло стати те, що в листопаді сирійські опозиціонери випустили додаток для “iPhone” та “iPad”, спеціально призначений для обміну новинами і відеороликами. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8022 / 1.53MB / SQL:{query_count}