Несподіванка від “YouTube”

Найпопулярніший у світі відеосервіс до невпізнаваності оновив дизайн

Найпопулярніший у світі відеосервіс до невпізнаваності оновив дизайн

“YouTube” був одним із топ-сайтів, який впродовж багатьох років мав простий і незмінний дизайн. Перше незначне оновлення сайту відбулося влітку цього року, а тепер його взагалі не впізнати. 

Раніше по-новому оформлені сторінки були доступні тільки для тестових груп користувачів. Тепер новий дизайн головної сторінки має не білий, а сірий фон та більші іконки відео. За словами розробників, портал став краще структурованим і більш наближеним за виглядом до соціальних мереж. Це одне з найпомітніших змін дизайну “YouTube” за всю історію сервісу.

Оновлена версія не тільки виглядає більш стильною і сучасною, а й має кілька нових функцій. Популярний відеосервіс від “Google” тепер має тіснішу інтеграцію із соціальними мережами “Facebook” і “Google +” та нову кольорову гаму. Об’єднати профіль на “YouTube” із “Facebook” тепер можна одним кліком, а інтеграція з “Google +” взагалі відбувається автоматично. Відтепер домашня сторінка “YouTube” показує оновлену стрічку новин з відеороликами від тих, на кого підписаний користувач. Також сайт рекомендує окремі відео та канали інших користувачів.

ДО ТЕМИ

Завдяки простоті і зручності використання “YouTube” став найпопулярнішим місцем для розміщення відеофайлів і третім сайтом у світі за чисельністю відвідувачів. Щоденна кількість переглядів відео на сайті – понад три мільярди. На “YouTube” є як професійно зняті фільми і кліпи, так і любительські відеозаписи. Користувачі можуть залишати свої коментарі, оцінювати чужі відзиви, додавати анотації й титри до відео, а також виставляти рейтинг переглянутих відео, якщо таку можливість їм надав автор. Людина, яка завантажила відео, також може як дозволити, так і заборонити “вбудовування” свого відео на інші сайти, блоги чи форуми.  

Крім того, в “YouTube” замість п’ятибальної системи оцінок роликів з’явилися дві кнопки – “Мені сподобалося” і “Мені не сподобалося”. А у гілці коментарів користувачі можуть бачити не ті, які відображені у зворотному хронологічному порядку, як раніше, а тільки – на думку інших користувачів – найкращі з них.

Також “YouTube” запропонував поліпшені можливості для пошуку відео. Сайт запустив новий інструмент для перегляду статистики відероликів під назвою “Youtube Analytics”. По-іншому стали відображатися ролики, схожі на вже переглянуті користувачем. Список таких роликів залежить від того, звідки прийшов на сайт користувач. Якщо людина потрапила на ролик в результаті пошуку, вона побачить на сторінці ролика інше відео, схоже на переглянутий раніше запит. Ця функція замінить застарілий інструмент “Insights”, який було запущено три роки тому. Нова аналітика дозволяє власниками відеороликів точніше оцінювати аудиторію своїх відео за різними параметрами: демографією, місцями відтворення, джерелами трафіку тощо.

Окрім того, “Analytics” має кілька додаткових опцій. Наприклад, одна з них дасть змогу власникам завантаженого відео ретельніше відслідковувати реакцію інших користувачів. Нова опція показуватиме, на яких секундах користувачі припиняють перегляд того чи іншого відео. Раніше такого не було. 

Також “YouTube” запровадив спрощене створення власного каналу, який став доступнимм у кожному акаунті. Власники відеохостингу можуть вибрати один з чотирьох шаблонів формату: “Creator”, “Network”, “Everything”, “Blogger”. За допомогою останнього з’явилася можливість створити відеоблог у зворотньому хронологічному порядку.

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7830 / 1.56MB / SQL:{query_count}