Святе Письмо за 610 днів

Вірні УГКЦ розпочали молитовно читати Святе Письмо в сім’ях 

Вірні УГКЦ розпочали молитовно читати Святе Письмо в сім’ях 

З 27 листопада 2011 року до 28 липня 2013-го вірні УГКЦ читатимуть у сім’ях Святе Письмо та розважатимуть над ним. План щоденної молитви з читанням Святого Письма в сім’ї був розроблений Патріаршою катехитичною комісією та затверджений Синодом єпископів УГКЦ. Мета акції – духовно підготувати вірних до відзначення 1025-ї річниці хрещення Русі-України, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

“Я заохочую усіх вірних використовувати запропоновану програму щоденної молитви з читанням Святого Письма. Відомо, що Святе Письмо є найважливішою книгою для кожного християнина. Тож прошу наших вірних не боятися читати Святе Письмо з вірою та відкритим серцем, щоб почути Боже Слово, прийняти Його до своїх сердець та жити згідно з Ним”, – зазначив у коментарі глава УГКЦ Святослав (Шевчук).

За словами координатора Біблійного апостоляту УГКЦ о. Тараса Барщевського, для прочитання запропоновано весь Новий Заповіт і вибрані уривки Старого Заповіту. “Новий Заповіт будемо читати за порядком, від Євангелія Матея до книги Одкровення, а Старий Заповіт – теж у послідовності книг, однак тільки вибрані уривки, за винятком псалмів, які читатимемо щодня”, – пояснив о. Тарас. 

Крім того, священик наголосив на тому, що тексти Старого Заповіту були вибрані з огляду на історію спасіння, щоб подати всі її найважливіші моменти. Посібник, який допоможе вірним осягнути цей план, вийшов друком у видавництві “Свічадо”. Також цей план можна знайти на сайті УГКЦ.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8763 / 1.53MB / SQL:{query_count}