“Ідея Банк” покращує якість послуг

Банк робить акцент на безпеку клієнтів та зменшення ризиків, притаманних фінансовій сфері

Банк робить акцент на безпеку клієнтів та зменшення ризиків, притаманних фінансовій сфері

Другий рік поспіль ПАТ “Ідея Банк” є лідером із автокредитування в Україні. Банк користується довірою серед клієнтів, за останній рік їхня кількість збільшилась удвічі. У сфері депозитів фізичних осіб спостерігається зростання на 130% щороку. За прогнозами, сума таких депозитів у 2012-му досягне 2,5 млрд грн. Нарощуються також темпи продажу готівкових кредитів.

Фінансова установа, раніше відома як “Прикарпатлісбанк”, “АКБ “Прикарпаття”, “Плюс Банк” і від 13 жовтня цього року – “Ідея Банк”, успішно функціонує впродовж 22 років. ПАТ “Ідея Банк” належить до однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп – Getin Holding S.A. (Польща), що здійснює діяльність на теренах Польщі, України, Білорусі, Росії. Головним активом групи є Getin Noble Bank.

У складі фінансової групи  Getin Holding S.A. “Ідея Банк” впроваджує прогресивну політику ведення бізнесу. Підґрунтям успішної діяльності банку є  вдосконалення якості послуг, піклування про безпеку вкладників, зменшення ризиків, притаманних фінансовій сфері. 

Так, одним із ефективних заходів став спільний проект із експертами програми International Finance Corporation (IFC) щодо імплементації системи управління ризиками. Як зазначає Андрій Рязанцев, голова правління ПАТ “Ідея Банк”, активний  розвиток у непростих ринкових умовах забезпечив за останні два роки зростання активів на 33 позиції, депозитного портфеля – на 47, кредитного портфеля – на 49 та вивів на середній рівень серед 160 вітчизняних фінансових установ. Темпи зростання по активах, депозитах, кредитах впродовж останніх двох років – 100% при середньому рівні зростання показників у банківській сфері України 15%. Активи банку щорічно подвоюються, наступний рік планується завершити з сумою 3 млрд грн. “Ідея Банк” пройшов шлях розвитку від регіонального банку до  потужної фінансової установи з мережею відділень у всіх великих містах України (за прогнозами, наступного року функціонуватимуть понад 100 відділень європейського зразка).  

Ґарт Бедфорд, керівник консультативної програми IFC для фінансового сектору в Європі та Центральній Азії, розповів, що корпорація  намагається покращити фінансовий сектор, впроваджує європейський досвід, базуючись на регіональних традиціях. 

“Удосконалення системи управління операційними ризиками ПАТ “Ідея Банк” дозволить покращити надійність та якість обслуговування клієнтів й ділових партнерів відповідно до найкращих європейських стандартів, забезпечить стабільне функціонування та динамічний  розвиток”, – каже Ґжеґош Трач, член правління Getin Noble Bank, голова спостережної ради ПАТ “Ідея Банк”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7943 / 1.55MB / SQL:{query_count}