Мільярди на техніку

З початку року українці витратили на побутову техніку і електроніку 11 млрд грн. У третьому кварталі цього року цей ринок зріс на 25% порівняно з третім кварталом минулого року. Про це свідчить дослідження “GfK TEMAX Ukraine”. Найбільшою групою на даному ринку (з часткою на рівні 60%) все ще залишаються мобільні телефони. Але дуже швидко набирають обертів і смартфони – їх частка зараз становить 37%, що дорівнює 821 млн грн.

“iPhone 4S” – уже від завтра

Легальний “iPhone 4S” з’явиться в Україні з 25 листопада. Купити “білі” (в законодавчому плані) смартфони можна буде в двох мережах магазинів електроніки. Вартість новинок складе 7777 грн  (версія з 16-гігабайтним накопичувачем). Модель з диском на 32 Гб обійдеться у 8888 грн, а версія із 64 Гб буде продаватися за 9999 грн. Зараз всі бажаючі можуть залишити заявку на покупку пристрою на сайті магазинів. Пропонований “iPhone 4S” пройшов в Україні офіційну сертифікацію і 16 листопада на нього був виданий документ за державною системою УкрСЕПРО. Легально ввезені та сертифіковані “iPhone 4S” та “iPhone 4” отримають гарантію на 12 місяців і будуть доступні для купівлі в кредит. 

Кожен п’ятий – в соцмережі

У третьому кварталі цього року 17% українців були учасниками соціальніх мереж, свідчать дані “GfK Ukriane”. 43% користувачів по кілька разів на день заходять на “ВКонтакте”. Водночас більше половини сидять в інтернеті менше 10 годин на тиждень. Головною метою використання мережі є електронна пошта, соцмережі, пошук інформації, завантаження фільмів та музики, а ще пошук інформації для навчання. У соцмережі “ВКонтакте” зареєстровано 95% людей віком 16-25 років. Це більше, ніж в інших соціальніх мереж. У “Facebook”, наприклад, зареєстровано тільки 61% цієї вікової групи. 

Усім – безкоштовні SMS 

SMS стануть безкоштовними на всіх телефонах. Так, на усіх і для усіх, але не у нас, а в Індії. Там тепер з одного абсолютно довільного телефона можна посилати безкоштовні повідомлення на будь-який інший телефон у світі. Індійський IT-підприємець Сабір Бхатіа презентував безкоштовний сервіс текстових повідомлень. Він стверджує, що новинка стане революційною. До речі, Бхатіа 15 років тому став одним із засновників популярного поштового сервісу «Hotmail», який також став проривом у технологіях. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8125 / 1.54MB / SQL:{query_count}