Міжнародні новини: телеграф

Українська дружина Каддафі 

Лівія. У вівторок британська газета “Daily Mail” опублікувала статтю, присвячену ймовірній дружині Саїфа аль-Іслама Каддафі – українці Надії. Місцезнаходження Наді з Коктебеля, яка змогла переконати журналістів у тому, що дійсно впродовж декількох років була законною дружиною Саїфа аль-Іслама, нині невідомо. Перше інтерв’ю з нею було опубліковано 26 жовтня в газеті “Московскій комсомолец”, але в статті підкреслювалося, що сповідь жінки була записана задовго до подій в Лівії. 3 листопада з’явилося друге інтерв’ю в кримському виданні “Республіка”, в якому Надія зізналася, що боїться за власне життя, тож збирається виїхати з Криму. До речі, українку можуть оголосити у міжнародний розшук як нова влада Лівії, так і суд в Гаазі. Крім того, на неї полюють журналісти зі всього світу. 

Фельдмаршал здався

Єгипет. Вища військова рада країни на чолі з фельдмаршалом Гусейном Тантаві врешті погодилася найближчим часом передати владу уряду національного порятунку, що складатиметься із цивільних осіб. Крім того, генерали погодилися провести вибори президента країни не на початку 2013 року, як планувалося раніше, а ще до липня 2012-го. Негайна передача влади від генералів цивільним політикам були головними вимогами єгиптян, які вже кілька днів влаштовують масові акції протесту. До речі, не виключено, що прем’єром в новому уряді національного порятунку стане екс-директор МАГАТЕ Могамед ель-Барадей. 

Кінець Преторії

Південно-Африканська Республіка. Мер тутешньої столиці Преторії заявив, що до кінця 2012 року місто буде перейменовано на Цване. Також зміни торкнуться вулиць, названих на честь бурів (білі нащадки голландців) та діячів часів апартеїду. Партія Африканський національний конгрес давно домагалася перейменування столиці, яка нині названа на честь бурського генерала Андріеса Преторіуса, який у 1838 році розгромив 10-тисячну армію зулусів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8456 / 1.53MB / SQL:{query_count}