А в оці – Wi-Fi!

Час людино-роботів, схоже, невпинно наближається.

Час людино-роботів, схоже, невпинно наближається.

Днями американські та фінські вчені презентували телефон з підключенням до Wi-Fi, який працюватиме в… оці! Усе це відбуватиметься з допомогою спеціальної контактної лінзи, яка й передаватиме дані.
За задумом вчених, інформація транслюватиметься на цю лінзу, як на екран, і людина просто перед очима зможе побачити картинку чи сайти у всесвітній мережі. Але це ще не всі можливості цієї суперлінзи: крім розважальних функцій, пристрій виконуватиме і медичні. Наприклад, він зможе вимірювати рівень цукру в крові і у випадку небезпеки моментально повідомляти про це людину. 
Станом на сьогодні готовий лише прототип розробки. Перша лінза може показувати зображення з роздільною здатністю в 1 піксель, але наступна його версія функціонуватиме як багатопіксельний дисплей. Крім антени, яка працює на відстані один метр, в лінзу вбудована мікросхема, що використовується як батарейка. Заряджається вона від віддаленого джерела енергії. Прозорий сапфіровий чип містить один світлодіод.
Фахівці, які розробили новинку, сподіваюся, що їх ноу-хау стане універсальним hands-free пристроєм, який буде в змозі замінити телефони і комп’ютери. Але наразі мають одну проблему: дуже коротка фокусна відстань людського ока. Іншими словами, зображення на лінзі, яке знаходиться неймовірно близько, є розмитим.
Новий пристрій вже протестували на кроликах. Кажуть, що організм тваринок добре реагував на лінзу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7481 / 1.53MB / SQL:{query_count}