“WebMoney”: тепер простіше

Тепер вивести гроші із електронної системи “WebMoney” буде простіше. Українські сайти вже можуть отримувати “WebMoney” через платіжні термінали та банки, пише watcher.com.ua.

Тепер вивести гроші із електронної системи “WebMoney” буде простіше. Українські сайти вже можуть отримувати “WebMoney” через платіжні термінали та банки, пише watcher.com.ua.

Нововедення стосується перш за все тих, хто через цю систему щось купує чи продає в інтернет-магазинах. Зазвичай ці електронні гроші так і залишалися в мережі, і їх було непросто отримати готівкою.  Тепер будь-який сайт, підключений до системи “WebMoney” отримав можливість напряму приймати платежі з платіжних терміналів в Україні та банківські перекази. Система працює у такий спосіб: покупець обирає, наприклад, в інтернет-магазині товар (чи послугу), потім на телефон приходить SMS з кодом оплати. Далі слід піти до будь-якого платіжного терміналу, обрати там систему “WebMoney” і ввести отриманий код замість номера “гаманця”. Після внесення грошей продавець отримує повідомлення про прийнятий платіж. 

ДО ТЕМИ

“WebMoney Transfer” (WMT) – міжнародна система миттєвих інтернет-розрахунків. Переказ грошей у цій системі можливий лише між “гаманцями” одного виду. Ця система забезпечує проведення електронних розрахунків у реальному часі. Між іншим, НБУ не вважає “WebMoney” платіжною системою. 

У такий же спосіб можна приймати оплату через каси банків-партнерів і системи інтернет-банкінгу. Це суттєво спрощує процедуру оплати, оскільки клієнтові не потрібно здійснювати реєстрацію в “WebMoney”. При цьому магазин отримує “WebMoney” так, ніби оплата робилася клієнтом напряму з його власного WebMoney-гаманця.
Комісію термінальної мережі або банку-партнера завжди оплачує покупець. А щоб увімкнути послугу, необхідно змінити лише опцію в налаштуваннях. Наразі нововедення стосується інтернет-магазинів та сайтів, на яких вже підключений прийом “WebMoney”. Відтепер вони зможуть розпочати прийом платежів з терміналів, кас, інтернет-банкінгів відразу після зміни опції налаштувань.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7881 / 1.54MB / SQL:{query_count}