Ліки вчергове подорожчають

Вартість ліків та медпрепаратів від українських виробників буде і надалі зростати, повідомив один із представників фармацевтичного ринку.

Вартість ліків та медпрепаратів від українських виробників буде і надалі зростати, повідомив один із представників фармацевтичного ринку.

Зокрема, останнім часом значно зросли вимоги до якості лікарських засобів українського виробництва. Відповідно, з боку українських виробників це потребує великих інвестицій.
Ціни на українські медикаменти більше схильні до коливання, ніж продукція іноземних виробників, оскільки вітчизняні виробники все ще працюють над встановленням своєї системи якості, інформує ТСН. Натомість іноземні фармацевти мають стабільні ціни, оскільки встановили свою систему якості раніше.
Так, голова комітету з питань охорони здоров’я Тетяна Бахтєєва вважає, що в Україні є всі умови для створення цивілізованої та сучасної системи забезпечення населення якісними та безпечними медикаментами.
Наприкінці ж вересня прем’єр Микола Азаров повідомив про початок програми повноцінного заміни імпортованих лікарських препаратів та обладнання відповідною продукцією внутрішнього виробництва. Водночас імпорт в Україну товарів медичного призначення з 2012-го можуть призупинити або зовсім заблокувати митні органи через нечітку процедуру маркування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8302 / 1.52MB / SQL:{query_count}