Обережно, секта!

Угруповання Догнала не має жодного стосунку до Католицької церкви. Той, хто приєднується до секти, ставить себе поза межами Церкви і є у великій духовній небезпеці

Угруповання Догнала не має жодного стосунку до Католицької церкви. Той, хто приєднується до секти, ставить себе поза межами Церкви і є у великій духовній небезпеці

 “Католицькими є лише ті єпископи, які перебувають у єдності із Святішим Отцем – Папою Римським, одностайно й правильно навчають тих самих істин Христової віри у всьому світі, зберігають непорушну Традицію Католицької Церкви, благодатно звершують її Святі Таїнства та істинно здійснюють її Учительський уряд, будучи визначеними, або потвердженими на своє служіння декретом Святішого Отця Папи Римського”, – йдеться у Зверненні Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ та Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України від 26 жовтня, оприлюдненому вчора, під час прес-конференції за участю владики Йосифа (Міляна), єпископа-помічника Київської архиєпархії УГКЦ, та Владики Маркіяна Трофим’яка, ординарія Луцької дієцезії РКЦ в Україні (на фото). 

Передусім ієрархи наголосили на небезпечній для кожного християнина діяльності псевдохристиянських угруповань, що “намагаються використати тугу сучасної людини за Богом та маніпулювати її релігійними потребами, маскуючись під Католицьку Церкву, використовують її символи та обряди, а навіть присвоюють її ім’я”. Одним із них є угруповання Догнала (яке ще відоме під назвою “підгорецькі отці”), що видає себе за істинних представників Католицької Церкви, а насправді має багато ознак новітньої тоталітарної секти, що вживає різноманітні психотехніки впливу, а її адептами стають насамперед люди, що мають певні невирішені проблеми в житті.

Єпископи акцентують, що ця “група не має жодного стосунку до Католицької Церкви, оскільки її проводирі, колишні католицькі священики, за важкі церковні злочини були покарані карою великої екскомуніки – відлучені від Церкви”. 

Крім того, владики закликають усіх католиків бути пильними, бо “хто приєднується до неї, сам себе ставить поза правдивою Католицькою Церквою і таким чином не може називати себе католиком”. 

У нещодавньому посланні до вірних Львівської архиєпархії владика Венедикт (Алексійчук) застерігає від отримання “свячень” від провідників секти та від звершення ними таїнств: “Не маючи рукоположення, усі священичі дії цих осіб були звичайним фарсом, театром”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7637 / 1.54MB / SQL:{query_count}