11 цікавих фактів про співачку Zоряну

Обожнюю, коли у людини є відчуття стилю.

Стиль

Обожнюю, коли у людини є відчуття стилю. А мода часто змінюється. Звичайно, я слідкую за новими тенденціями, але вибираю те, що підходить мені, з часом виробила свій стиль. Інколи друзі кажуть, що бачили дівчину “а ля Zоряна”, приємно. А щодо колористики у гардеробі, то обожнюю зелений! А ще гарно виглядає поєднання сірого з помаранчевим. До речі, останній пошитий костюм – насичений синій. Як з’ясувалося, це – мій колір.

Натхнення 

Надихають різні ситуації. Скоро презентуватиму на українських ефірах новий трек, який написала під враженням від одного чудового міста. А одну пісню написала одразу після того, як виступила у фіналі музичного проекту “Свіжа кров”.
Кулінарія. Не дуже вмію куховарити. Та й, чесно кажучи, великого бажання немає. Звісно, можу щось приготувати, але якщо є можливість схалявити – піти в кафе чи до друзів, то я цим шансом неодмінно скористаюся.
Плани на майбутнє. Люблю спонтанність, тому в мене немає якогось визначеного плану на кшталт сім’я, дві дитини, дім, машина, робота з ранку й до вечора. Але єдине, що хочу запланувати на найближчий час, – це відпочинок десь у Європі, бо, на жаль, влітку не вдалося цього зробити.

Подарунки 

Більше люблю дарувати, ніж отримувати. Мені подобається сам процес дарування – таке задоволення створювати людині хороший настрій. Це і на сцені роблю. А найцікавіший подарунок, який я отримувала, –  поїздка на джипах Сахарою. Я була неймовірно вражена побаченим, адреналін просто зашкалював!

Транспорт

Найактуальніший вид транспорту на сьогодні – це поїзд, бо живу на два міста – Київ і Львів. Настільки звикла до поїздок, що вже навіть полюбила запах вокзалу. А взагалі-то, мрію про автомобіль, але з власним водієм.
Настрій. Беззаперечним рецептом доброго настрою є усмішка. Мій друг Юрко Синенький теж це підтверджує, кажучи мені: “Зо, головне – це усмішка, а далі все вийде, як треба”. Хіба варто сперечатися? :)
Бажання. Стільки всього хочеться! Як подумаю, скільки країн чекає на мене, скільки ще міст хочеться об’їхати з власними концертами, а ще ж не виступила на нагородженні MTV! У житті багато цікавого. Хочу навчитися добре грати на гітарі та поїхати на концерт групи “Coldplay”.

Таємниці

Я з тих людей, які вміють берегти секрети. Поважаю бажання людини залишити якусь інформацію тільки між нами. Тому, якщо хтось хоче мені розповісти щось таке, аби про це дізнався увесь світ, то це не до мене.
Прихильники. Мої шанувальники ну дуже енергійні! Уже не раз спостерігала цю тенденцію. Це активні люди, які чогось хочуть у житті досягнути, а моя музика їх заряджає на позитивний і сонячний день.
Життєве кредо. Уранці все буде ще краще! Обожнюю ранки, це найкращий період доби! Бо ж саме тоді все тільки починається.
Підготувала
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7594 / 1.55MB / SQL:{query_count}