соціальні новини:телеграф

Школярів годуватимуть по-новому – вже розпочали розробляти нову модель харчування. Отож, у Львівській міськраді відбулася перша зустріч спеціальної робочої групи щодо проблем харчування дітей у школах, яка має розробити термінові заходи з поліпшення харчування.

Учнів Львова годуватимуть по-іншому 

Школярів годуватимуть по-новому – вже розпочали розробляти нову модель харчування. Отож, у Львівській міськраді відбулася перша зустріч спеціальної робочої групи щодо проблем харчування дітей у школах, яка має розробити термінові заходи з поліпшення харчування. Як інформує прес-служба міськради, до її складу увійшли фахівці управління освіти, охорони здоров’я, лікарі, представники СЕС.
 «Ситуація, що склалася зі здоров’ям дітей, потребує негайного вирішення. Тому найпершим завданням робочої групи стане вибірка конкретних проблем у цій темі та окреслення оптимальних шляхів їх вирішення. Маємо оперативно подати пропозиції міському голові і втілювати їх у життя», – каже заступник мера Львова Василь Косів.

Дитячий алкоголізм 

У місті Лева за дев’ять місяців цього року в реанімаційне відділення міської дитячої лікарні з алкогольним отруєнням потрапили 26 дітей. Про це повідомив головний дитячий лікар Львова Богдан Остальський. Окрім того, четверо дітей перебуває на профілактичному обліку в обласному клінічному наркологічному диспансері, ще двоє дітей – на диспансерному обліку.  
«Алкоголь призводить і до психологічної, і до фізичної залежності. Він дуже згубно впливає на усі органи, особливо небезпечний він є для дитячого організму. Вживання алкоголю призводить до соматичних захворювань, хвороб серця. Останнім часом серед дітей дуже поширений пивний алкоголізм. Так, в 1 л пива є 125 мл горілки», – каже підлітковий терапевт 1-ї поліклініки Орися Мікула. 
Нагадаємо, Україна посідає перше місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму, відповідно до даних ВООЗ.  

Побільшало підліткових злочинів 

В Україні за 6 місяців 2011-го неповнолітні скоїли 11 тис. 781 адмінправопорушення, що на майже 60% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це інформує Міносвіти та науки, молоді і спорту України.
Так, на обліку в підрозділах кримінальної міліції у справах дітей ОВС
України перебували 12 тис. 837 учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів. У цьому списку 652 із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дівчат на обліку – 1 тис. 887, що становить 14,7% від загальної кількості.
Загалом за шість місяців цього року в складі груп скоєно 432 злочини учнями загальноосвітніх навчальних закладів і 225 злочинів учнями професійно-технічних навчальних закладів.
У першому півріччі 2011 р. загальна кількість неповнолітніх, які самі постраждали від тих чи інших злочинів, становила 3 тис. 962 особи. Жертвами зґвалтувань (або замахів) стали 96 неповнолітніх. У ДТП потрапили 218 учнів. 72 неповнолітні стали жертвами суїцидів.

Учителів через куріння звільнятимуть

Через новий проект «Етичного кодексу українського вчителя» педагоги повинні відмовитися від такої шкідливої звички, як куріння. Заборону на куріння серед учителів буде винесено окремим рядком у згаданому кодексі. У разі вступу цього документа в законну силу викладачів зможуть звільняти з роботи через цю шкідливу звичку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8495 / 1.55MB / SQL:{query_count}