Міжнародні новини: телеграф

Португалія. Робочий день у країні збільшиться на 30 хвилин для всіх працівників, також буде скасовано більшість святкових днів та урізано бонуси.

І куди податися на заробітки?

Португалія. Робочий день у країні збільшиться на 30 хвилин для всіх працівників, також буде скасовано більшість святкових днів та урізано бонуси. Крім того, планується збільшити податок на додану вартість для багатьох продуктів, скасувати більшість податкових пільг і зменшити державні витрати на освіту та охорону здоров’я. Загалом працівники і державного, і приватного секторів втратять приблизно 20% доходів, порівняно з минулим роком. Заходи економії спрямовані на реалізацію домовленостей із кредиторами, які погодилися надати Португалії позику в 78 мільярдів євро. А ось куди тепер українцям на заробітки податися?

Державний роззява 

Британія. Олівер Летвін, державний міністр країни, періодично викидав таємні документи в урну в лондонському парку (!). Як з’ясували журналісти “Daily Mirror”, міністр має звичку зранку гуляти парком зі стосом паперів у руках, які він переглядає на ходу, а потім деякі викидає в сміттєві баки, навіть не рвучи їх. Журналісти назбирали понад сотню роздруківок електронних листів, що стосуються різних аспектів зовнішньої та внутрішньої політики Британії. Олівер Летвін уже давно зажив слави “державного роззяви”. Свого часу його пограбували у власному будинку після того, як з якогось дива о 5-й ранку він впустив двох незнайомців, які виявилися злодіями.

Метеорит упав на Кометів

Франція. Унікальний випадок стався поблизу Парижа – на дах одного з будинків упав метеорит. Космічний камінчик вагою 88 грамів нікого не скалічив, лише пробив дах. У місцевому університеті встановили, що вік метеорита становить близько 4,5 мільярда років, і він прилетів на Землю з метеоритного пояса між Марсом і Юпітером. Цікаво, що господарі будинку навідріз відмовилися назавжди передати метеорит ученим, оскільки вирішили, що це – знак з небес, адже їхнє прізвище теж космічне – Комети. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8661 / 1.53MB / SQL:{query_count}