Ноутбуки замість студентських конспектів

Українські студенти опинилися на четвертому місці серед європейців, які для навчання використовують ноутбуки

Українські студенти опинилися на четвертому місці серед європейців, які для навчання використовують ноутбуки

Із п'яти країн Східної Європи Україна перебуває на четвертому місці з використання студентами ноутбуків (19%), планшетних комп'ютерів (0,6%) та електронних книг (1,1%) для навчання. Це результати дослідження “Освіта у Східній Європі: як студенти використовують сучасні інформаційні технології”, яке провела компанія Appleton Mayer, пише ProIT.
Найбільше портативних пристроїв у Східній Європі мають спудеї у Польщі та Чехії. Саме в цих країнах вони закупили немало всіляких “ноутів”, планшеток, електронних книг, смартфонів тощо. Такий електронний спосіб навчання вибирають у середньому 76% студентів.
І хоча зараз є чимало найрізноманітнішої електроніки, молодь для навчання все ж найчастіше використовує настільні персональні комп’ютери, яких найбільше у студентів з Румунії (96%), України (90%) та Угорщини (88%).
Серед основних цілей використання цифрових пристроїв, названих респондентами, виявилися: спілкування (93%), пошук інформації (92%), набір тексту (88%), відтворення відео-та аудіоматеріалів (84%), відвідування соціальних мереж та блогів (83%) і читання (66%).
Не відмовляються студенти і від традиційних конспектів та підручників. Ними активно користується молодь із Румунії (38%) і України (30%), запевняють автори дослідження. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7840 / 1.53MB / SQL:{query_count}