Білі авто – найпопулярніші цього року

Тим часом у Львові зараз у фаворі машини жовтого кольору

Тим часом у Львові зараз у фаворі машини жовтого кольору

Білий став найпопулярнішим кольором серед автомобілістів. Кожна п’ята машина, продана цього року, має саме таке забарвлення. На білі машини припадає 21% продажів у всьому світі.
Білий колір став №1 уперше за 11 років. Досі на світовому авторинку лідерство тримав сріблястий, але цього року таких машин продали трохи менше – 20%. Стільки ж було продано машин чорного кольору, йдеться у прес-релізі одного з найбільших виробників і постачальників фарб – компанії PPG Industries.
Сріблястий найбільш поширений у країнах Азії і Тихоокеанському регіоні (25% від всіх реалізованих машин). А от найпопулярнішим кольором у Європі цього року став чорний (26%). Далі йдуть білий (19%), сріблястий (16%), сірий (15%), синій (9%), червоний (7%), коричневий / золотистий / жовтогарячий / жовтий (5%) і зелений (2%).
Згідно з даними дослідження PPG Industries, для 77% опитаних колір є визначальним фактором у виборі автомобіля.
До речі, цього року на вулицях Львова можна побачити особливо багато машин жовтого кольору – це як легковики, так і невеликі “бусики”. Особливо багато їх з’явилося з початку осені, хоча традиційно цей колір для українських водіїв не характерний. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7658 / 1.53MB / SQL:{query_count}