Самі заправили, самі поїхали!

Новий винахід японців – моторолер TOILET BIKE NEO із вмонтованим унітазом

 Новий винахід японців – моторолер TOILET BIKE NEO із вмонтованим унітазом

Є забобони, що перед далекою поїздкою, перш ніж вийти з дому, треба  присісти, а ще бажано справити нужду. А от японці змайстрували такий мотоцикл, сідати на який треба, зробивши все навпаки. Знайомтеся: моторолер TOILET BIKE NEO –

з вмонтованим унітазом та із заправкою фекаліями.

І це, повірте, не жарт! Заправляти цей мотоцикл дійсно можна, не злізаючи з нього. Працює він винятково на… людських фекаліях і газах, які переробляються за спеціальною технологією. Залізний кінь на трьох колесах оснащений унітазом-сидінням. Тобто водій може заправляти мотоцикл, не злізаючи з нього. 

Мотоцикл з унітазом матиме цілу купу вмонтованих модних опцій. Це чудо техніки зможе повідомляти водія про курс акцій, грати музику, а ще залишати за собою в повітрі написи, які світитимуться. Усе це буде підсвічуватися світлодіодними лампочками. Як саме в деталях буде працювати вся система, наразі не повідомляють. 

Як відомо, після аварії на атомній станції Фукусіма Японія планує поступово виводити інші атомні станції з експлуатації, замінюючи атомну енергетику альтернативною.

Найближчим часом TOILET BIKE NEO їздитимуть у рідній Японії, а цими днями туалетний мотоцикл проходить автопробіг усіма великими японськими містами – його розробники хочуть випробувати своє чудо техніки. Під час подорожі водій буде роздавати людям інформаційні буклети та розповідати про переваги біогазу. У такий спосіб японці мають намір пропагувати відмову від використання атомної енергії. 

Новий винахід японців – моторолер TOILET BIKE NEO із вмонтованим унітазом

 

ДО ТЕМИ

Японці в плані альтернативних джерел енергії пішли далеко. Так, “Toyota” днями презентувала Ku:Rin – найшвидший у світі автомобіль на повітрі. Максимальна швидкість цього авто – 129,2 кілометра на годину. Триколісний Ku:Rin перевершив за швидкістю всіх своїх попередників, тому конструктори мають намір подати заявку до Книги рекордів Гіннесса. До речі, запас ходу на одній зарядці повітряних балонів становить у цієї машини 3,2 км. Наразі це експериментальна модель. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8349 / 1.54MB / SQL:{query_count}