Електромобіль Стіва – чи побачимо iСar?

Електромобіль Стіва –чи побачимо iСar?

Електромобіль Стіва –чи побачимо iСar?

Стів Джобс, який потішив людство найпопулярнішими моделями телефонів і комп’ютерів, хотів випустити ще й революційний електромобіль iСar, що мав змінити уявлення людей про те, яким має бути авто. 

Підстав цьому не вірити, мабуть, немає, адже покійний інженер Джобс таки зумів підсадити людство на інноваційні технічні винаходи своєї компанії. Але чи буде без нього революційне авто?

Від плеєра до автомобіля

“Ми очікуємо, що iСar від “Apple”, зробить революцію в автомобільній промисловості, як та, що колись скоїв у музичній індустрії плеєр іPod, – заявляв раніше Стів Джобс. – Наше завдання полягає в тому, щоб винайти принципово новий автомобіль, не схожий на жоден інший із тих, що нині існують”.

Зокрема, з 2007-го регулярно з’являлися повідомлення про переговори, які проводили в “Apple” з різними автовиробниками. Кажуть, цього року поява комп’ютерного гіганта на автомобільному ринку була як ніколи близькою. У липні 2011 року стало відомо, що машини мали виготовляти з фірмою “Tesla Motors”, яка стала першою компанією, що розробила повністю електричний автомобільний привід і систему батарей.

Авто дитячих фантазій 

Отже, якого автомобіля можна чекати від “Apple”? За попередньою інформацією, яку скупо викидали у всесвітню мережу розробники, як і iPhone та iPod, електромобіль iСar має отримати спрощений інтерфейс керування та інноваційну педаль, яка замінила б традиційні педалі газу і гальма. Електроніка в машинах “Ікар” має бути більш надійною, ніж у традиційних автомобілях.

В інтернеті є чимало різних фото того, якою буде електромашина майбутнього від Стіва Джобса. Так, італійський промисловий дизайнер Франко Грассі створив власну концепцію майбутнього автомобіля iСar. Форма цього концепту дуже схожа на збільшену копію мишки від “Apple” – Magic Mouse.

І хоча цей винахід із першого погляду важко назвати машиною, у цьому двомісному електромобілі немає дверей, зате є висувний багажник. Посередині на передній панелі розташований девайс, схожий на планшет iPad, тільки більшого розміру. Ідею, як це все би працювало, Стів Джобс забрав із собою, а от втілити фантастичний задум “Apple” шанс має. 

Бути чи не бути?

Днями в мережі з’явилося повідомлення про те, що смерть засновника компанії “Apple” може негативно позначитися на перспективі анонсованої машини. Однією з реакцій інвесторів на повідомлення про смерть Джобса став продаж акцій, а це означає, що його спадкоємцям найближчим часом може бути не до ризикованих проектів, – пишуть аналітики. Ствердно можна сказати одне: найближчим часом буде цікаво спостерігати за тим, що далі відбуватиметься на ринку електроніки, а, відповідно, і за долею таких новинок, як iСar від “Apple”. 

Нагадаємо, Стів Джобс, співзасновник компанії Apple, помер 5 жовтня від раку. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8238 / 1.55MB / SQL:{query_count}