11 цікавих фактів про співачку Наталку Карпу

Ідеальна модель сім’ї у моєму розумінні – стосунки, в яких панує повага та взаєморозуміння. І, безперечно, має бути любов.

Сім’я

Ідеальна модель сім’ї у моєму розумінні – стосунки, в яких панує повага та взаєморозуміння. І, безперечно, має бути любов.

Солодощі

Я справжня ласунка, бо страшенно люблю солодке! Проте вмію себе контролювати. У цьому мені допомагає сцена, адже на ній треба завжди бути у формі.

Характер 

За гороскопом, я Лев. І мені здається, що певна схожість прослідковується у моєму характері. Але характер і поведінка залежать від настрою, ситуації. Інколи я можу бути лагідною і ніжною кішкою, а інколи –справжньою суворою левицею.

Їжа

Неймовірно полюбляю українську та італійську кухні. Це так смачно! Не люблю гірчицю та селеру, хоча зовсім не вважаю себе перебірливою у харчах.

Напій

Люблю і чай, і каву. Вранці, аби прокинутися, п’ю каву, а тонізуючий чай – упродовж усього дня.

Пори року 

Тут і думати нічого, – літо. І жодних інших варіантів.

Відпочинок 

Мені, як і всім, подобається відпочивати. Перевагу віддаю активному відпочинку. Але навіть ця приємність повинна бути в міру. 

Робота

Свій перший гонорар отримала за написання пісні. Заробила 30 доларів. Й досі пам’ятаю, що витратила ці гроші на смаколики для рідних.

Захоплення

У мене є  хобі, яке аж ніяк не пов’язане з кар’єрою співачки – люблю вишивати дитячі картинки.

Книжки

Читанням я захоплююсь. З останнього, що прочитала –  “Записки українського самашедшого” Ліни Костенко.

Життєве кредо

Любити всіх, не робити зла нікому і довіряти обраним!


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7861 / 1.53MB / SQL:{query_count}