Обама готовий до поразки

Чинний президент Сполучених Штатів уперше визнав, що може програти вибори 2012 року.

Чинний президент Сполучених Штатів уперше визнав, що може програти вибори 2012 року.

У своєму першому в осінньому політичному сезоні великому інтерв’ю федеральному телеканалу ABC і порталу “Yahoo!” Барак Обама, відповідаючи на запитання, чи готовий він стати “президентом одного терміну”, заявив: “За такої економічної ситуації складно сподіватися на щось інше. Мене більше не турбує, що люди вважають мене невдахою. Я вже з цим змирився”. 
Напередодні президентського інтерв’ю телекомпанія АВС і часопис “The Washington Post” оприлюднили підсумки останнього опитування, згідно з яким лише 37% американців вважають, що Обама гідний залишитися на другий термін. А 55% опитаних заявили, що наступним президентом США має стати республіканець. 
Головну причину свого провалу глава Білого дому назвав сам. За словами президента, його адміністрації не вдалося впоратися з економічними труднощами: “Я не думаю, що за останні роки американці стали жити краще. Нам вдалося домогтися стабілізації економіки, але рівень безробіття досі дуже високий”. Нагадаємо, що нині 9% працездатних американців сидять без роботи. 
Заява президента викликала в’їдливі коментарі в таборі його опонентів. “Майже три роки тому Обама сказав, що не наполягатиме на своєму переобранні, якщо не зуміє впоратися з економічними проблемами. Тепер настав час сказати: пане президенте, в цьому питанні ми з вами повністю згодні”, – заявив республіканець Метт Ромні. Більшість експертів переконана, що відмова Барака Обами від обіцяних ним радикальних реформ і погіршення ситуації в економіці можуть не лише коштувати йому переобрання, а й перетворять його на мішень для жорсткої критики. Нагадаємо, що президентські вибори в США відбудуться шостого листопада 2012 року. Барак Обама офіційно заявив про бажання брати участь у виборах ще у квітні. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8139 / 1.53MB / SQL:{query_count}