Авгієві стайні Табачника

Міносвіти обіцяє, що всі студенти отримають свої посвідчення до 16 вересня

Міносвіти обіцяє, що всі студенти отримають свої посвідчення до 16 вересня

Ситуація із видачею студентських квитків студентам перших та п’ятих курсів в Україні залишається напруженою. Міністерство освіти, науки, молоді та спорту обіцяє забезпечити видачу студентських квитків до 16 вересня. Коментуючи інформацію про те, що студентські квитки видають із затримкою, міністр Табачник підкреслив, що в попередні роки їх видавали пізніше. Головний освітянин пов’язує це з інтересами приватної структури, яка їх виготовляла. “У нас в останні кілька років виготовленням дипломів усіх видів освіти і студентських квитків займалася приватна фірма. Саме тому, мені здається, навколо цього, коли міністерство спробувало навести порядок, виникає стільки багато безпідставного замовного шуму”, – зазначив він.
Нагадаємо, 10 молодіжних організацій просять Генеральну прокуратуру розслідувати можливе зволікання з видачею студентських квитків у частині вищих навчальних закладів.
Тим часом радниця президента з гуманітарних питань Ганна Герман заявила, що доля міністра освіти Дмитра Табачника залежить від громадської думки. “В системі української освіти за останній рік дуже багато чого змінилося від громадської думки. Завершення цієї історії також буде багато в чому залежати від громадської думки, від її потужності, сили і від того, наскільки цей струмінь буде наполегливий і послідовний у розчищенні авгієвих стаєнь української політики”, – зазначила телеканалу СТБ Ганна Герман. Заради справедливості варто нагадати, що студенти, громадські організації і опозиція протестують проти Дмитра Табачника чи не з першого дня після його призначення на міністерську посаду. Але на Банковій роблять вигляд, що не помічають громадських протестів.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8224 / 1.53MB / SQL:{query_count}