Львівщина проти пияцтва

Депутати Львівської облради прийняли відповідну програму. Учора, 11 липня, Львівська облрада ухвалила програму подолання  алкоголізму серед населення Львівської області на 2011 – 2013 роки. Ця проблема є вкрай актуальною, бо число хворих на алкоголізм зростає.

Депутати Львівської облради прийняли відповідну програму

Учора, 11 липня, Львівська облрада ухвалила програму подолання  алкоголізму серед населення Львівської області на 2011 – 2013 роки. Ця проблема є вкрай актуальною, бо число хворих на алкоголізм зростає. Особливо поширене пияцтво стало серед підлітків і молоді, які вважають, що за допомогою алкоголю вони можуть поводити себе вільніше і змінюють свій психічний стан штучним шляхом.
Програма подолання алкоголізму передбачає забезпечення стабільного функціонування мережі територіальних наркологічних закладів, забезпечення контролю за виконанням законодавства України, спрямованого на запобігання керуванню транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Головним завданням програми є створення комплексної системи заходів  щодо формування здорового способу життя, вирішення питань профілактики та  лікування, соціальної і медичної реабілітації. Важливо, щоб одним із напрямів держави була робота з родинами алкозалежних підлітків, а також із дітьми, батьки яких зловживають алкоголем.
Згідно з програмою, правоохоронні органи мають активніше спостерігати і припиняти діяльність угруповань та окремих осіб, що діють на ринку алкоголю, і здійснювати рішучі заходи у випадках виявлення порушень щодо алкогольних виробів. Також передбачено залучення коштів місцевих виробників алкогольних і тютюнових виробів для виконання окремих завдань цієї програми, фінансове забезпечення програми буде відбуватися коштом державного й обласного бюджету.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8280 / 1.53MB / SQL:{query_count}