Міжнародні новини: телеграф

Італія – під прицілом. Вибух контрабандної зброї. З іграшкою на віце-президента

Італія – під прицілом

Євросоюз. Учора президент ЄС Херман ван Ромпей провів екстрену нараду, що стосувалася можливості поширення боргової кризи, від якої вже постраждали Греція, Ірландія та Португалія, ще й на Італію. Наразі євроверхівка не панікує, хоча й відзначає, що в Італії виникли серйозні економічні проблеми. За обсягом зовнішнього боргу (120% ВВП), Італія посідає друге місце серед країн ЄС. 20 травня рейтингове агентство “Standard&Poor’s” змінило прогноз країни за кредитним рейтингом зі “стабільного” на “негативний” через слабке економічне зростання й можливу політичну нестабільність. 17 червня агентство “Moody’s” також попередило, що кредитний рейтинг Італії може знизитися.

Вибух контрабандної зброї

Кіпр. Унаслідок вибуху на військовій базі “Евангелос Флоракіс” перервано роботу найбільшої електростанції країни. На Кіпрі зафіксовано масштабні відключення електроенергії. На самій базі загинуло понад 20 осіб, військовиків та пожежників, які прибули гасити займання. Відомо, що здетонували контейнери з боєприпасами, конфісковані 2009 року на судні, яке контрабандою перевозило зброю з Ірану в Сирію.

З іграшкою на віце-президента

Бразилія. Курйозна спроба пограбування зафіксована в Сан-Паулу. В той момент, коли кортеж віце-президента країни Мішеля Темера зупинився на перехресті, невідомий зловмисник підбіг до його машини і загрюкав у вікно пістолетом, кричучи щось на кшталт: “Гаманець або життя!”. В інцидент миттєво втрутилися офіцери охорони. Переляканий нападник, побачивши суворих хлопців у чорних костюмах, озброєних автоматами, чкурнув геть, загубивши дорогою свою зброю, яка виявилася… іграшковим пістолетом. Сек’юриті вирішили зайвий раз не напружуватися і не доганяти кумедного грабіжника.
Підготувала Соломія Островська
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8164 / 1.53MB / SQL:{query_count}