Соціальні новини: телеграф

Водії  до 25-ти – найбільш небезпечні. Червона брутальність. Чим гучніше – тим краще! MAN тепер власність “Volkswagen”. Дорога в море

Водії  до 25-ти – найбільш небезпечні

Молоді чоловіки на автівках створюють більше небезпеки на дорогах, аніж жінки. Одна британська страхова компанія опублікувала результати масштабного дослідження на основі більш ніж 200 тисяч страхових випадків. Аналітики зібрали дані про стать і вік водія, обставини аварії, включаючи наявність загиблих та постраждалих, а також вартість ремонту. Як виявилося, найгіршими водіями є чоловіки до 25 років. Саме на їхню частку припадає більшість ДТП із тяжкими наслідками. Крім того, середня вартість відновлення машини після аварїї на 15% перевищує цифри для жінок того ж віку.

Червона брутальність

Німецькі психологи провели експеримент, під час якого з’ясувалося, що машини червоного кольору здаються людям більш гучними. Вчені переконані, що, якщо стоїть на місці червоний легковик, який працює на холостому ходу, він здається нам більш гучним, ніж така сама, але світліша машина. Науковці пояснюють це тим, що яскраві кольори відразу кидаються в очі і ми механічно починаємо вслухатися у звук, який видають саме ці автомобілі. Також візуально гучними є машини жовтого, зеленого та оранжевого кольорів, запевняють учені.

Чим гучніше – тим краще!

Натомість американці, навпаки, думають, як зробити електромашини гучнішими. Справа в тому, що безшумні машини можуть бути небезпечними для пішоходів – останні їх просто не чують. Тепер американські вчені вигадують систему, яка  зможе видавати певну кількість децибел. Найближчим часом цей стандарт стане обов’язковим для всіх електрокарів, які виробляють у США.

MAN тепер власність “Volkswagen”

Концерн “Volkswagen” придбав контрольний пакет акцій одного з найбільших у Європі виробників вантажної техніки, компанії MAN SE. Тепер VW зможе створити свою вантажну імперію. Контрольний пакет акцій “Volkswagen” – 55,9%.

Дорога в море

Китайці здивували світ будівництвом моста над морем. Його загальна довжина становить 41,58 кілометра, інвестиції – 1,4 мільярда доларів. Як сподіваються творці, міст, розрахований на шість автомобільних смуг, прослужить більше 100 років. Міст має з’єднати два береги бухти Цзяочжоу через акваторію Жовтого моря.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8175 / 1.54MB / SQL:{query_count}