У неділю місто Лева відзначить День батька

З нагоди Всенародного дня батька в Україні, який було започатковано 2009 року, в рамках проекту “Львів соціальний” відбудеться акція “День батька у басейні”.

З нагоди Всенародного дня батька в Україні, який було започатковано 2009 року, в рамках проекту “Львів соціальний” відбудеться акція “День батька у басейні”. Цієї неділі в аквапарку “Пляж” влаштують ігри та вікторини з призами, а розважатимуть присутніх веселі пірати. На свято запрошені львівські батьки-одинаки, які самі виховують дітей. А таких у місті є близько двадцяти, інформує прес-служба міськради.   
“Для людей, які, попри існуючі в суспільстві стереотипи щодо чоловіків, дають путівку в життя своїм дітям замінюючи їм матір, ми приготували безкоштовні запрошення на акцію, де вони зможуть цікаво та корисно провести час зі своїми дітками та взяти участь у безпрограшній вікторині. Також ми запрошуємо долучатися до святкування усіх татів з дітками, які завітають у басейн у неділю”, – розповів співорганізатор акції, голова спостережної ради аквапарку “Пляж” Андріян Гутник.
“Ідеєю провести День батька у Львові ми буквально загорілися, адже, на жаль, через різні об’єктивні і суб’єктивні обставини в нашому місті є сім’ї, де дітей виховує лише батько, на якого автоматично покладена колосальна відповідальність забезпечувати гідне життя та виховання своїх дітей. Тому цією акцією хочемо подарувати і татам, і їхнім дітям теплі враження та спогади в цей день”, – каже заступник начальника управління соціального захисту міськради Наталія Кузяк.
У рамках проекту “Львів соціальний” без залучення бюджетних коштів проводиться низка соціальних акцій для різних категорій потребуючих громадян. Це ті люди, які потребують опіки й уваги від громади, оскільки через об’єктивні обставини не мають змоги жити наповну.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8132 / 1.53MB / SQL:{query_count}