Телефон із цьомами

Сталося! Зовсім скоро телефони будуть передавати обійми і поцілунки. Такий апарат вигадав Фабіан Хеммерт із Берлінського університету мистецтв. Фізично відчути співрозмовника можна буде з допомогою “силових сенсорів”, які встановлять по боках пристрою.

Сталося! Зовсім скоро телефони будуть передавати обійми і поцілунки. Такий апарат вигадав Фабіан Хеммерт із Берлінського університету мистецтв. Фізично відчути співрозмовника можна буде з допомогою “силових сенсорів”, які встановлять по боках пристрою. Залежно від того, які відчуття необхідно передати співбесідникові, сенсори надсилатимуть відповідні сигнали до “браслета”, який треба вдягнути для того, щоб відчути, наприклад, обійми.
А ще винаходи Фабіана Хеммерта вміють передавати дихання співбесідника, впливаючи на повітря, а також поцілунки. Для правдоподібності відчуття пристрій обладнали спеціальним “вологим” сенсором, який “залишає слід” поцілунку на щоці чи вустах одержувача залежно від ступеня “вологості”, що надсилається першим абонентом.
Наразі науковець зробив лише пробний екземпляр, який днями показав на технологічній конференції Mobile HCI у Стокгольмі.
Денис Семенюк
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8309 / 1.52MB / SQL:{query_count}