Флешки майбутнього

Компанія “Transcend” невдовзі планує випускати флешки обсягом 2 терабайти. Розміри стають усе меншими, а можливості щораз потужнішими. Так, компанія “Transcend” планує випускати флешки, що вміщатимуть 2 терабайти інформації.

Компанія “Transcend” невдовзі планує випускати флешки обсягом 2 терабайти

Розміри стають усе меншими, а можливості щораз потужнішими. Так, компанія “Transcend” планує випускати флешки, що вміщатимуть 2 терабайти інформації.
Розробники, які працюють над новинкою, анонсували, що їхня флешка буде підключатися до комп’ютера з допомогою інтерфейсу USB 3.0, із швидкістю до 5 Гбіт/с. При цьому за розмірами новинка буде порівняна з сучасними флеш-брелоками. Такий накопичувач коштуватиме орієнтовно 5-7 тис. грн. Ще раніше “Transcend” уже продемонструвала версію Thin Card, здатну зберігати 16 Гб інформації.
Поки одні збільшують можливості пам’яті, інші – розміри. У фірмі “SanDisk” випустили флешку розміром із скріпку. Нові SanDisk Cruzer Blade USB важать лише кілька грамів і їх без проблем можна сховати в гаманці, повісити на шию або просто приколоти до одягу. Ємність нових накопичувачів – від 2 до 16 гігабайтів. Вартість таких флешок коливається в діапазоні від 120 до 650 грн.
Тим часом розробники в компанії “Hewlett-Packard” вигадали такі пристрої, які взагалі можуть зробити флешки непотрібними. Компанія HP почала виробництво нових чипів пам’яті. Їхня технологія створення пам’яті буде називатися ReRAM (resistive random access memory). Це будуть пристрої на основі мемристор – технології, яка дозволить зберігати удвічі більше інформації і при цьому використовувати менше енергії, ніж у звичайній флеш-пам’яті.
Наразі ж сьогодні найбільш місткі звичайні флешки можуть зберігати максимум до 256 Гб.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8138 / 1.53MB / SQL:{query_count}