Міжнародні новини: телеграф

Греція стане банкрутом? Сучасні раб. У Москві – своя трагедія 11 вересня

Греція стане банкрутом?

Євросоюз. Міністр економіки Німеччини Філіп Реслер заявив, що більше не заперечує можливості організованого банкрутства Греції з метою порятунку євро. Німець підкреслив, що деякі європейські країни-боржники, у тому числі й Греція, не докладають достатніх зусиль для консолідації бюджету. Це веде до втрати довіри ринків і населення до загальноєвропейської валюти. В міністерстві фінансів Німеччини уже прораховують два сценарії на випадок можливого банкрутства Греції.  Згідно з першим, після дефолту Греція залишиться членом єврозони, за другим – Афінам доведеться відмовитися від євро й повернутися до своєї національної валюти – драхми.

Сучасні раби

Британія. У Бедфордширі поліція звільнила 24 чоловіків, яких утримували в рабстві й змушували безплатно працювати. Серед них: громадяни Англії, Румунії, Росії та Польщі. За обвинуваченням у рабовласництві арештовано чотирьох чоловіків і одну жінку. В поліції кажуть, що деякі нещасні могли провести в рабстві до 15 років. Стан звільнених оцінюється як тяжкий – їх тримали в собачих будках і загонах для коней, а за будь-який непослух жорстоко били.

У Москві – своя трагедія 11 вересня

Росія. У неділю в російській столиці зруйнували історичний будинок Московської соборної мечеті. “Рівно через 10 років після теракту в США в Москві теж сталася своя трагедія”, – прокоментував подію муфтій Москви та Центрального регіону Росії Альбір Крганов. Він також наголосив на тому, що мечеть не чіпала навіть радянська влада. Московську соборну мечеть збудовано в 1904 році за гроші татарського купця й мецената Саліха Єрзіна. Будівля опинилася під загрозою зносу перед Олімпіадою-1980 через спорудження поруч спортивних об’єктів, але культову споруду відстояли представники мусульманської громади за підтримки послів арабських країн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8111 / 1.53MB / SQL:{query_count}