Чергова освітня новація

У школах хочуть запровадити щоденні уроки фізкультури. Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вважає, що у всіх класах українських шкіл щодня повинен бути урок фізичної культури. Про це він заявив на святкуванні Дня фізичної культури і спорту.

У школах хочуть запровадити щоденні уроки фізкультури

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник вважає, що у всіх класах українських шкіл щодня повинен бути урок фізичної культури. Про це він заявив на святкуванні Дня фізичної культури і спорту.
“Завдання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту –  зробити так, щоб, відповідно до нашого нового освітнього стандарту, щодня від першого до одинадцятого класу в нас обов’язково був урок фізичної культури. Нам не потрібно оцінок, нам потрібно 45 хвилин для кожної дитини щодня рухової активності”, – заявив урядовець.
На думку міністра, найкращим подарунком уряду українським спортсменам і фізкультурникам, спортивному руху стало затвердження минулого тижня концепції Державної програми розвитку фізичної культури і спорту, розрахованої на п’ять років
“Її реалізація – це сотні нових майданчиків, спортивних споруд, оновлених і побудованих. Я думаю, що до 20-річчя українського спорту Кабінет Міністрів намагається зробити все, що від нього залежить”, – зазначив міністр.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8427 / 1.52MB / SQL:{query_count}