Мода на здоровий спосіб життя

Юні львів’яни на Ярмарку спорту ознайомилися з понад 40 видами спорту

Юні львів’яни на Ярмарку спорту ознайомилися з понад 40 видами спорту

Львів перетворився на великий спортивний майданчик. На різноманітних змаганнях, вікторинах, майстер-класах та показових виступах на Ярмарку спорту жителям міста пропагували численні способи ведення здорового способу життя. 
Кожна спортивна федерація у приміщенні спорткомплексу “Динамо” представляла свій вид діяльності у спеціальних боксах. Тренери спілкувалися із цікавими школярами, розповідали про користь фізичних навантажень. Найбільше відвідувачів біля бойових видів спорту, серед яких карате, дзюдо, ушу гун-фу, айкідо, вільна боротьба, канку, кікбоксинг, кіокушинкай, традиційні єдиноборства, кендо.
“Дуже цікаво навчитися, як правильно битися. Тоді можна буде, як у фільмах, захищати своїх друзів та показувати свої вміння. Дуже хочу навчитися і навіть підібрав собі спеціальний гурток – айкідо”, – каже п’ятикласник Маркіян.  “А мені подобається бойовий гопак, бо я читав про козаків, які вміли так захищати нашу землю. Хочу теж так навчитися”, – додає його однокласник Андрій.
Дівчата ж віддають перевагу танцювальним видам спорту, яких тут теж представлено немало. “Часто дивилася танцювальні шоу, де зірки разом із професійними танцівниками виконували різні номери. Звісно, що хотілося навчитись так само танцювати. І тут собі пригледіла відповідні школи, буду записуватися”, – говорить дев’ятикласниця Оксана.


На ярмарку представлені як традиційні, так і сучасні види спорту, серед яких футбол, флорбол, стрільба з лука, фехтування, волейбол, бадмінтон, велоспорт, гірськолижний спорт, плавання, шахи, легка та важка атлетика, гімнастика, шейпінг, йога, регбі, п’ятиборство.
Особливими гостями на святковому дійстві були відомі зірки спорту та олімпійські чемпіони, серед яких український стронгмен, атлет і телеведучий, член Професійної ліги стронгменів України Сергій Конюшок, відомий український гонщик, учасник ралі “Дакар” Вадим Нестерчук, українські футзалісти, володарі Кубка УЄФА Ільдар Макаєв і Дмитро Бондар, володарі футбольного Кубка України Євген Рогачов та Максим Павленко, футболісти Олег Родін та Андрій Гусін, олімпійський чемпіон із кульової стрільби Олександр Петрів та плавець Денис Силантьєв, спортсмени Михайло Левицький, Сергій Дребот та Михайло Юнак.
“Така подія, як Ярмарок спорту, – дуже добрий захід. Адже в нас у країні сповідують подвійні стандарти, коли стверджують, що треба підтримувати спорт, а самі закривають очі на проблеми спортсменів. Тут ми бачимо прекрасний приклад, коли і влада, і громада єдині у своєму поклику. І я бажаю, щоб у Львові такі ярмарки відбувалися частіше і з більшим розмахом”, – зазначив стронгмен Сергій Конюшок.
У численних акціях та майстер-класах діти активно брали участь, адже нагода повчитися у видатних майстрів спорту випадає не щодня. “Це чудова нагода, щоб діти ознайомилися з усіма видами спорту. Вибрали саме те, що їм до душі, те, чим їм захочеться займатися у житті. Це дуже гарний приклад того, чим повинна займатися держава. Це проекти, які оздоровлюють націю і вчать її бути успішною у світі”,  – каже український гонщик Вадим Нестерчук.

 

ДО ТЕМИ:

На ярмарку заохочували до спортивних змагань і встановлень нових світових рекордів. Так, львів’янин Володимир Рекша шість разів поспіль підняв однією рукою гантель вагою 100 кг. “Для встановлення рекорду потрібно було зробити чотири підйоми. Володимир зробив шість. Львівський спортсмен для львів’ян здійснив велику річ. Навіть всесвітньо відомий Маріуш Пудзяновський ніколи не працював із такою вагою”, – прокоментував те, що відбулося, найсильніша людина світу 2009-го Сергій Конюшок. “Я працюю тренером із важкої атлетики. Велика частка того, що я роблю – це показати дітям, які прийшли сьогодні, що зі спортом життя яскравіше, цікавіше, різноманітніше”, – сказав рекордсмен Володимир Рекша.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8120 / 1.57MB / SQL:{query_count}