Міжнародні новини: телеграф

За лівійським сценарієм. Табу на будинок бін Ладена. Наукова сенсація

За лівійським сценарієм

Сирія. У країні тривають жорстокі сутички урядових військ й опозиції. Учора повстанці підірвали автобус із солдатами – у результаті загинули 11 вояків і четверо мирних жителів. А в місті Хомс загинули близько 20 мирних громадян. Експерти заявляють, що ситуація у Сирії розвивається за лівійським сценарієм: в усій країні вирують акції протесту, Євросоюз, посилюючи санкції, заборонив імпорт сирійської нафти, все більше країн заморожують банківські рахунки президента Асада.

Табу на будинок бін Ладена

Пакистан. Місцева влада повністю заборонила доступ до будинку в місті Абботтабад, де був убитий лідер “Аль-Каїди” Осама бін Ладен. Біля сховку лідера терористів, де він прожив останні п’ять років, поліція вже затримала кількох іноземців. Серед них були два французькі журналісти та посол Данії у Пакистані. Табу накладено в зв’язку з 10-річчям терактів 11 вересня 2001 року.

Наукова сенсація

Світ. Згідно з новою теорією, перші люди могли з’явитися на Землі набагато раніше, ніж вважалося до цього, і зовсім в іншому місці. Раніше в наукових колах була поширена думка, що перші люди, здатні до виробництва знарядь праці, з’явилися 1,75 мільйона років тому на території нинішньої Танзанії. Автори ж нового дослідження, яке вже викликало бурхливі суперечки, оцінили вік скелетів двох схожих на шимпанзе істот, знайдених у Південній Африці, в понад два мільйони років. Дослідники дійшли висновку, що ці істоти мали гнучкі й рухливі пальці, схожі на людські, а також нижні кінцівки, пристосовані до прямоходіння. Нові знахідки свідчать, що еволюція від мавпи до людини була не лінійною, а складалася з різних гілок. Нагадаємо, що нещодавно під час вивчення метеориту, виявленого в Антарктиді, учені знайшли нові вагомі докази того, що “будівельний матеріал”, завдяки якому на нашій планеті стало можливим життя, було занесено з відкритого космосу.

29 тонн золота вартістю мільярд доларів викрав з бюджету Лівії Муаммар Каддафі, стверджує керівництво Національної перехідної ради. За його словами, частину дорогоцінного металу було розпродано для того, щоб виплатити винагороду найманцям, а частину переправили в сусідній Нігер.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8784 / 1.54MB / SQL:{query_count}