Міжнародні новини: телеграф

Застрілили брата президента. Вибухали не феєрверки, а снаряди. Павук налякав супермаркет

Застрілили брата президента

Афганістан. У провінції Кандагар убили Агмеда Валі Карзая, зведеного брата президента країни Гаміда Карзая (у них спільний батько). Кілером виявився особистий охоронець покійника. Вихідець з впливового пуштунського клану, Агмед Валі вважався одним з найбільших афганських наркобаронів. Слід зазначити, що за останні місяці це не перше вбивство родича президента Афганістану. В березні американські солдати помилково застрелили двоюрідного брата глави держави.

Вибухали не феєрверки, а снаряди

Турменістан. Унаслідок вибухів 8 липня на складах боєприпасів у місті Абадан за 20 кілометрів від столиці Ашхабада загинуло 15 осіб: двоє військовослужбовців і 13 цивільних людей, частково пошкоджено навколишні житлові будинки. Водночас місцеві мас-медіа стверджують, що жертвами вибухів могли стати понад 200 осіб. Також було визнано, що вибухали склади боєприпасів часів СРСР, а не феєрверки, як стверджували спочатку офіційні джерела. Комісія встановила, що “загоряння сталося внаслідок надзвичайно спекотної погоди, що призвело до детонації боєприпасів та їх розлітання на значну територію”. Розгніваний президент понизив міністра оборони у військовому званні до полковника. Решту, причетних до події, віддали під трибунал.

Павук налякав супермаркет

Німеччина. Бразильський мандрівний павук, який вважається дуже агресивним і отруйним, заблокував роботу супермаркету в місті Бексбах. Небезпечна комаха несподівано вискочила з упаковки привезених з Колумбії бананів та швидко зникла попід полицями. Відвідувачів евакуювали та закрили супермаркет на час пошуків павука. Оскільки його не знайшли, все приміщення обробили отрутохімікатами. В результаті власникам супермаркету довелося утилізувати геть усі продукти харчування, що були в торгових залах та на складах. Суму завданих збитків не називають.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8546 / 1.53MB / SQL:{query_count}