Релігійні новини:телеграф

Собор УГКЦ. Музей історії лаври. День молитви за сиріт. “Звичайно ж, всі ці заход. Перший християнський колегіум

Собор УГКЦ

Представники УГКЦ із тридцяти архієпархій, єпархій та церковних осередків в Америці, Європі, Азії та Австралії беруть участь у роботі V сесії Патріаршого Собору про богопосвячене життя в УГКЦ, що відбувається у Бразильському місті Пудентополь. Протягом чотирьох днів учасники собору роздумуватимуть над тим, як створити необхідні умови для розвитку покликань до богопосвяченого життя. Під час засідань буде представлено шість доповідей та п’ятнадцять співдоповідей, повідомляє Департамент. Патріарший Собор про богопо­свячене життя в УГКЦ завершиться в неділю, 4 вересня. Після цього владики переїдуть до м. Куритиба, де до 10 вересня триватимуть засідання Синоду єпископів УГКЦ.

Музей історії лаври

З нагоди пам’ятних дат – 960-річчя Києво-Печерської лаври та 85-річчя Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику вчора, 2 вересня, відкрили Музей історії Києво-Печерської лаври. Дев’ятсот оригінальних і копійних експонатів із фондової колекції Києво-Печерського заповідника, найдавніші з яких датуються давньоруським періодом (Х-ХІІ ст.), розташовані в двадцяти залах музею.
Під час створення експозиції співробітники заповідника мали на меті представити етапи розвитку та формування архітектурного ансамблю монастиря, унікального лаврського некрополя, ознайомити відвідувачів із діяльністю видатних історичних особистостей, життя яких пов’язане з лаврою. Експозиція розташована у відреставрованих заповідником автентичних келіях соборних старців Києво-Печерської лаври XVIII століття.

День молитви за сиріт

29 серпня в Україні стартувала кампанія з підготовки до Дня молитви за сиріт, який відбудеться 6 листопада 2011 року. Мета цього проекту, ініційованого Альянсом “Україна без сиріт” – нагадати віруючим людям про особливу Божу любов до дітей, які залишилися без батьків, і надати їм необхідну допомогу.
В Україні проживає 28 625 дітей-сиріт, які потребують сім’ї і є в національній базі даних для усиновлення. Загальна ж кількість дітей, які мають статус сироти, перевищує 100 000, і ця цифра поки не зменшується.  
Багато церков уже почали підготовку. Плануються різні заходи: богослужіння і недільні школи, концерти й міжцерковні зустрічі, молодіжні спілкування й молитовні служіння.  

“Звичайно ж, всі ці заходи

не обмежаться тільки одним днем, – стверджують організатори. – Як напередодні, так і після Дня молитви за сиріт, відбуватиметься багато подій, пов’язаних зі служінням дітям”.

Перший християнський колегіум

У Тернополі вперше в Україні відкрили християнську школу-колегіум імені Патріарха Йосипа Сліпого. У християнському навчально-виховному комплексі 1-3 ступенів, крім загальних освітніх предметів, будуть додаткові спецкурси, факультативи та гуртки християнського спрямування. Усі вихованці закладу вивчатимуть предмет “Християнська етика”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3980 / 3.98MB / SQL:{query_count}