Авто кращому освітянину

В області проведуть конкурс на звання кращого директора та завучів шкіл. За прикладом Тернопільщини, де відбувся аналогічний конкурс, голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк вирішив підтримати освітян, обравши кращого директора та завучів Львівської області на конкурсній основі.

За прикладом Тернопільщини, де відбувся аналогічний конкурс, голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк вирішив підтримати освітян, обравши кращого директора та завучів Львівської області на конкурсній основі. “Таким чином ми хочемо не тільки підняти престиж професії педагога, а в першу чергу підтримати директорів шкіл, на яких лягає найбільше навантаження як в організації навчального процесу, так і в підготовці шкіл до нового навчального року,” – зазначив Михайло Цимбалюк.
У Львівській ОДА майже готове положення щодо проведення конкурсу. Створюється й конкурсна комісія, до якої увійдуть не тільки фахівці з освітянських питань, але й представники ЗМІ.
За словами очільника регіону, процес визначення найкращого освітянина, як показує досвід Тернопільщини, нелегкий. Він повинен відбуватися максимально прозоро і об’єктивно. Саме тому, за критеріями, які визначить комісія конкурсу, враховуватимуться всі спектри діяльності школи.
За звання кращого директора Львівщини варто позмагатись. Адже головним призом, який чекатиме на переможця, буде службовий легковий автомобіль. “Можливо, це буде Жигулі останньої моделі або ж автомобіль Део, – розповів голова Львівської ОДА. – Марка автомобіля залежить від спонсорів, які зголосяться підтримати нас у проведенні конкурсу”.
Кращі заступники директорів з навчальної та виховної частини теж отримають заслужені подарунки. Але які саме призи чекатимуть на них, організатори конкурсу ще не визначили.
Нагородити кращих голова Львівської ОДА планує до першої неділі жовтня. Церемонія нагородження відбудеться з нагоди Дня працівника освіти.  
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3134 / 3.97MB / SQL:{query_count}