Новації від гіганта-пошуковувача

Google  на своїх сервісах експериментує з двома нововведеннями: пошуковими запитами та прогнозом погоди.Google тепер показує погоду на своїх картах Google Maps. Щоб дізнатися, якою є погода в більшості міст світу, достатньо зайти на Google Maps і в правому верхньому кутку навести курсор мишки на піктограму “Карта”.

Google  на своїх сервісах експериментує з двома нововведеннями: пошуковими запитами та прогнозом погоди

Google тепер показує погоду на своїх картах Google Maps. Щоб дізнатися, якою є погода в більшості міст світу, достатньо зайти на Google Maps і в правому верхньому кутку навести курсор мишки на піктограму “Карта”. Далі у меню обрати посилання “Погода”. Але про неї можна дізнатися тільки у великих містах. В Україні наразі навіть не всі обласні центри потрапили до цього переліку.
І ще один новий експеримент від гіганта-по­шуковувача: Google почала тестувати новий вид результатів свого пошуку, при якому відсутні сторінки. Таким чином вам не доведеться клікати на кожну окрему сторінку результатів, а прокручувати їх, поки ви не знайдете те, що шукали, або не припините пошук. Тобто результати пошуку потрібної вам інформації стають безконечними.
Зараз так працює функція перегляду фотографій. Зазначимо, цей пошуковий сайт показує результати за будь-яким запитом і виводиться посторінково, на кожній сторінці – 10 результатів.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7412 / 1.53MB / SQL:{query_count}