Соціальні новини: телеграф

“ВКонтакте” потрібні працівники. “PayPal” не буд. Росіяни засмітили світ. Сайти тримаються на WordPress

“ВКонтакте” потрібні працівники

Соціальна мережа “ВКонтакте” має намір відкрити своє українське представництво в Києві вже цієї осені. Упродовж найближчого року “ВКонтакте” планує залучити на роботу до київського офісу близько 5-10 людей. У компанії ще не визначилися із конкретними функціями представництва, але відомо, що в Україні розміститься не лише рекламний відділ, а й, можливо, прес-служба. Крім того, після відкриття офісу “ВКонтакте” у Києві українські рекламодавці зможуть проводити розрахунки у гривнях. Зазначимо, що розмови про відкриття офісу соцмережі в Україні почалися рік тому, і навіть називали точну дату відкриття – 1 серпня цього року.

“PayPal” не буде

Популярна міжнародна платіжна система “PayPal” помилково вказала Україну в списку країн, де з осені цього року працюватиме система. Про це заявив представник “PayPal” Марк Жогі. У платіжній системі кажуть, що “Росія і Україна – дуже цікаві ринки, які компанія пильно вивчає”. “Наша мета – надавати послуги “PayPal” скрізь, де на них є помітний попит, але це вимагає часу. Слідкуйте за нашими новинами”, – радить Жогі.
А все почалося тиждень тому, коли “PayPal” опублікувала нові тарифи на транс­кордонні платежі, які діятимуть з 24 вересня 2011 року. У списку країн можливих одержувачів платежів, крім інших, з’явилися Росія та Україна.
 Платіжна система “PayPal” належить корпорації “eBay”, яка володіє однойменним аукціоном. Через “PayPal” проводиться більшість розрахунків між покупцями і продавцями на “eBay”. Зараз у світі відкрито більше 153 млн рахунків “PayPal”. Платіжна система присутня на 190 ринках і працює з 23 світовими валютами.

Росіяни засмітили світ

Росію назвали європейським лідером за обсягом надісланого спаму. У той же час російська мова стала другою за популярністю серед спамерів. Такі дані викладені а аналітичному звіті “Symantec Intelligence Report” за серпень 2011 року. Водночас експерти зазначають, що загальний обсяг спаму у світі в серпні скоротився, порівняно з липнем. Крім росіян, найбільше спаму розсилають індійці та бразильці. Наші сусіди не тільки розсилають електрон­ний непотріб, але і самі його немало отримують. За кількістю одержуваного спаму Росія посіла друге місце у світі, після Китаю. Третє місце за Італією.

Сайти тримаються на WordPress

Кожен сьомий сайт у світі працює завдяки WordPress. Це конструктор, з якого складають сайти. Мова йде про сумарний показник як блог-хостингу WordPress.com, так і блог-платформи для відокремлених блогів WordPress.org. За інформацією, оприлюдненою засновником WordPress Метью Маленвегом, нещодавно WordPress.com подолав позначку в 50 млн блогів. WordPress станом на сьогодні має понад 15 тис. плагінів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8033 / 1.55MB / SQL:{query_count}