Проща для родин мігрантів

У серпні вже вшосте стартує міжнародна піша проща для родин мігрантів. Вона розпочнеться 5 серпня у Самборі і завершиться 14 серпня у Зарваниці. Духовне дійство організовує пасторально-місійний відділ УГКЦ. Минулоріч у прощі брали участь представники з 16-ти країн світу.

У серпні вже вшосте стартує міжнародна піша проща для родин мігрантів. Вона розпочнеться 5 серпня у Самборі і завершиться 14 серпня у Зарваниці. Духовне дійство організовує пасторально-місійний відділ УГКЦ. Минулоріч у прощі брали участь представники з 16-ти країн світу. Шлях до Зарваниці пролягатиме через Львівську, Івано-Франківську та Тернопільську області.  За десять днів учасники заходу пройдуть близько 240 кілометрів. Взяти участь у прощі, духовно очиститися зможуть не лише родини мігрантів, але й всі охочі. Проща розпочнеться Святою літургією у храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Самбора. Прибуття у Зарваницю очікується в обідній час 13 серпня. До щоденної програми прощі, крім літургії, входить молитва у храмі та праця в групах. Для охочих передбачено нічні чування у храмі.

До теми:

При підкомісії “За тверезість життя” діє консультативно-просвітницький центр, у який можуть звернутись як самі алкозалежні, так і їхні родичі чи близькі, які відчувають наслідки цієї недуги.
У Львові консультації можна отримати за адресою просп. Червоної калини, 70 (просп. Івана Павла ІІ, 1), храм Різдва Пресвятої Богородиці; тел. 096-417-06-23 (телефонувати у робочі дні з 10-ї до 18 год.)

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8376 / 1.53MB / SQL:{query_count}