Вибираємо ім’я: Марта

У перекладі з давньоарамейської означає наставниця. З дитинства наполеглива, вперта й емоційна. Зазвичай жінка з таким ім’ям дуже енергійна, цілеспрямована і, звичайно ж, знає собі ціну.

У перекладі з давньоарамейської означає наставниця. З дитинства наполеглива, вперта й емоційна. Зазвичай жінка з таким ім’ям дуже енергійна, цілеспрямована і, звичайно ж, знає собі ціну. Має розвинене почуття власної гідності, образу пам’ятає довго і ніколи не зробить першою кроку до примирення. Втім, цілеспрямованість Марти не заважає їй бути товариською, навпаки, її енергетика відрізняється відкритістю, а логічний і послідовний розум якщо і не наділяє її значною дотепністю, то принаймні не заважає розвитку в неї почуття гумору.
Також любить увагу чоловіків, вміє красиво одягатися і звертати на себе увагу. Заміж виходить пізно, хоча не обділена увагою протилежної статі, як правило, у шлюбі буває двічі. Однак деякі з “осінніх” заміж не виходять зовсім. Вони практичні й обережні – ніколи не зроблять не­обдуманого кроку. Марта віддана родині (особливо це стосується “зимових”), вона однолюбка, але ревнива, хоча й намагається це приховати. Уміє багато чого робити в домі сама, не сподіваючись на чоловіка. Шиє і в’яже. Її улюблені кольори – червоний, голубий, зелений. Захоплення: книги, лижні прогулянки. Любить солодке.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7476 / 1.53MB / SQL:{query_count}