Храмовий празник рівноапостольних Володимира й Ольги

Храмовий празник парафії Свв. Володимира та Ольги, що на вул. Симоненка, цьогоріч святкуватимуть 31 липня, дещо пізніше, аніж припадають іменини рівноапостольних князів.

Храмовий празник парафії Свв. Володимира та Ольги, що на вул. Симоненка, цьогоріч святкуватимуть 31 липня, дещо пізніше, аніж припадають іменини рівноапостольних князів.
Як розповів “Пошті” парох церкви о. Богдан Чабан, торжественна літургія з нагоди храмового празника розпочнеться об 11.00. Святу літургію у співслужінні із майже 20 священиками очолить архієпископ Львівський УГКЦ, Високопрео­священніший владика Ігор (Возьняк). “На святкування ми запросили священиків з інших парафій, прибуде ректор Львівської духовної семінарії о. Микола Фредина. На жаль, через закордонні поїздки до літургії не долучаться ректор Українського католицького університету Борис Гудзяк та парох церкви оріоністів”, – каже священик. З мирян будуть присутні мер міста, голова Франківської райадміністрації та інші посадовці.
Наприкінці літургії нагороджуватимуть осіб, які внесли пожертви на спорудження храму. “Наприклад, “Грамоту від собору Св.Юра” отримає Тарас Коць за великі пожертви на благо церкви”, – додав о. Богдан Чабан.

Спільноти Храму

У релігійному і культурно-освітньому центрі при храмі розміщені навчальні класи, лекційний зал, трапезна, бібліотека та каплиця св. цілителя Пантелеймона. У лекційному залі, крім читання лекцій, демонструють фільми, вистави.
Назва спільноти
Час і місце зустрічей
Духовний наставник
Спільнота “Благословення”
Щонеділі,  о 17.30 о. Ігор Пецюк
Курси аніматорів, ораторій для дітей
Щосуботи, о 13.00
о. Богдан Калатин
Вівтарна дружина
хлопці від 10 років – щоп’ятниці, о 17.00
хлопці до 10 років – щосуботи, о 10.00
о. Богдан Калатин
Церковний хор   о. Богдан Чабан,  о. Богдан Калатин
Спільнота “Надія”
(Клуб неодруженої молоді)
Щонеділі, о 16.00 о. Богдан Калатин,
семінаристи
Спільнота “Довіра”
Щонеділі, о 18.00; щочетверга, о 19.00
о. Юрій Саквук
Спільнота “Віра і світло”
Щосуботи, о 15.00
о. Петро Гарасимчук
Спільнота “Матері у молитві”
Щонеділі, о 16.00 і щочетверга, о 18.00
о. Богдан Чабан
п. Віра Чмелик
Спільнота
“Апостольство молитви”
Щопонеділка, о 19.00 о. Юрій Саквук
“Братство Матері Божої
Неустанної  Помочі”
Щосереди, о 19.00
у церкві-каплиці св. Пантелеймона
о. Богдан Калатин
Спільнота “Анонімних алкоголіків”
Щопонеділка, щосереди,
щоп’ятниці, о 19.00;
о. Богдан Чабан
Спільнота “Анонімних наркоманів”
 Щовівторка, щочетверга – о 19.00,
щосуботи, о 15.00
о. Богдан Чабан
Спільнота “Оселя” у Виннниках, що на околиці Львова о. Богдан Чабан, о. Олег Сухінський

 Довідка

Храм святих Володимира й Ольги розташований на південній околиці Львова. 12 серпня 1990 р.
наріжний камінь під забудову нового храму освятив митрополит УГКЦ  Володимир Стернюк. Споруда постала на місці зруйнованої у 1973 р. церкви Введення у храм Пресвятої Богородиці. Чотири куполи, що увінчують храм, символізують євангелістів – Матвія, Марка, Луку та Івана. Висота двоповерхової церкви з хрестом – 57 метрів. На першому поверсі є релігійний і культурно-освітній центр, бібліотека; на другому – три вівтарі: головний і два бокові. У церкві можуть брати участь у літургії одночасно 2,5 тис. вірян. У перспективі перед храмом постануть пам’ятники Володимиру та Ользі. Для Йорданського водосвяття на території храму, за спеціальним проектом, збудували каплицю з чашею всередині та краниками для зручного набору води. Навколо дзвіниці – адміні­стративно-господарський будинок, де будуть розміщені адміністративні приміщення, майстерня та трапезна для неповносправних, приміщення для гуртків, християнське кафе, книгарня. Встановлено опалення, дерев’яну підлогу замінили плиткою.У храмі майже завершені художні роботи (крім хорів), розпис храму і демонтаж риштування. “Зараз проводять роботи із заміни сходів, що ведуть до головного входу в храм. У планах – спорудити будинок, в якому будуть помешкання для священиків, кімнати для приїжджих, друкарня, дитячий спортивний комплекс”, – підсумував о. Богдан Чабан.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7339 / 1.58MB / SQL:{query_count}