Літаки падають, як стиглі грушки

Упродовж останніх днів авіаційні аварії зафіксовано в найрізноманітніших куточках світу. Майже всюди надзвичайні події минулися переляком, але є і загиблі.

Упродовж останніх днів авіаційні аварії зафіксовано в найрізноманітніших куточках світу. Майже всюди надзвичайні події минулися переляком, але є і загиблі.
Найбільше пощастило 67 пасажирам лайнера авіакомпанії “Conviasa” з Венесуели, в який за 15 миль до аеропорту столиці Каракаса влучила блискавка. Незважаючи на розгерметизацію салону, пілоти вдало посадили літак. Ще одна надзвичайно вдала посадка сталася в Німеччині. Тут пілот-аматор здійснив унікальне аварійне приземлення в центрі житлового кварталу міста Штокштадт-на-Майні, зумівши посадити “Cessna 150” на вулицю завширшки лише п’ять метрів (на кілька десятків сантиметрів ширше від розмаху крил літака). Крім 47-річного пілота, на борту також перебувала його дружина. Під час посадки літак зачепив дах одного з будинків, збивши супутникову антену. Приземлившись, машина знесла крилом вуличний ліхтар і зупинилася на перехресті. Пілот і пасажирка відбулися легкими пораненнями.
Не менше пощастило двом американцям, які теж екстрено сідали в Каліфорнії. Під час зниження літак зачепив крилом автомобіль, що рухався по дорозі, і вдарився об ліхтарний стовп. Легкі травми отримали й ті, хто був у літаку, і ще двоє пасажирів авто.
Натомість двоє осіб загинули в Австрії, де на летовищі поблизу Зальцбурга зіштовхнулися “Cessna 150” та мотопланер. “Очевидно, пілоти не бачили один одного”, – прокоментував інцидент один із керівників аеропорту Крістіан Мозер. За його словами, зіткнення сталося, коли одночасно заходили на посадку два літальні апарати на висоті приблизно 50 метрів. За даними представника місцевої поліції Міхаеля Корбера, приватний літак та мотопланер типу “Dimona” зачепили один одного крилами. Чоловік та жінка, які подорожували мотопланером, загинули.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8781 / 1.53MB / SQL:{query_count}