Релігія у публічному просторі

УКУ розпочинає нову сертифікатну програму з філософії .Кафедра філософії Українського католицького університету анонсує новий навчальний та дослідницький рік, присвячений темі релігії в публічному просторі, в межах якої у вересні 2011 року стартує сертифікатна програма “Релігія у публічному просторі: християнський досвід та перспектива”.

Кафедра філософії Українського католицького університету анонсує новий навчальний та дослідницький рік, присвячений темі релігії в публічному просторі, в межах якої у вересні 2011 року стартує сертифікатна програма “Релігія у публічному просторі: християнський досвід та перспектива”.
“Ми хочемо запросити зацікавлених у цій темі українських дослідників долучитися до академічної дискусії про феномен релігійності особи та її маніфестації у просторі міжособового спілкування, – розповідає завідувач кафедри філософії УКУ Володимир Турчиновський. – У межах сертифікатної програми ми запропонуємо низку модулів та відкритих лекцій, серед яких виступи професора Пітера ван Інвагена (University of NotreDame), а також семінар професора Лео Лефебра (Georgtown University)”.
Програма складається із шести дводенних модулів (п’ятниця-субота), які відбуватимуться щомісяця впродовж навчального року. Сертифікатна програма розпочнеться у вересні 2011 року і триватиме до травня 2012 року. Випускники отримають сертифікат про успішне завершення програми. Провідний соціолог релігії професор Хозе Казанова (Georgetown University) з Вашингтона на завершення програми прочитає в УКУ цикл лекцій.
Інформацію про умови участі, про викладачів програми та інші подробиці можна знайти на сайті кафедри філософії. Також у рамках цьогорічної теми кафедри філософії УКУ наприкінці березня 2012 року відбудеться міжнародна конференція на тему “Релігія, цінності та демократія: порядок денний для ХХІ століття”.
Тема “Релігія у публічному просторі” розпочалася в травні 2011 року міжнародним семінаром, у якому взяв участь один із провідних соціологів світу професор Дейвід Мартін з Британії. Наступним кроком стала двотижнева літня філософська школа “Філософія релігії в сучасному світі. Християнський погляд”, яку кафедра філософії організувала спільно із Товариством християнських філософів (США) та за підтримки Фундації Джона Темпелтона.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9737 / 1.54MB / SQL:{query_count}