Літаки, потяги, вантажівки…

Протягом кількох остан­ніх днів у різних країнах світу трапилося кілька катастроф на транспорті. Зокрема, одразу три трагедії спіткали наших сусідів-поляків.

Протягом кількох остан­ніх днів у різних країнах світу трапилося кілька катастроф на транспорті. Зокрема, одразу три трагедії спіткали наших сусідів-поляків.

У п’ятницю, 18 серпня, локомотив і чотири вагони пасажирського потяга “Варшава – Катовіце”, що перевозив близько 280 пасажирів, зі­йшов з рейок. У результаті одна людина загинула, постраждало 85 осіб. А на вихідні в Кракові впав літак “Cessna 182”. 42-річний пілот, який щойно був обраний головою місцевого аероклубу, на радощах узяв покататися трьох дітей своїх друзів: двом дівчаткам було по 12 років, ще одній – 14. У результаті падіння літака загинули всі четверо.

Більше того, за словами Да­ріуша Новака з Малопольсь­кої поліції, ще й зайнявся житловий будинок, біля якого впала “Cessna”. На щастя, ніхто з його мешканців не постраждав, повідомляє onet.pl. А буквально за півгодини до трагедії у Кракові поблизу міста Новий Сонч зазнав катастрофи інший літак. Обидві людини, які перебували на його борту, загинули.

Значно більше жертв в Індії, де вантажівка, у кузові якої їхало понад 60 людей, переки­нулася і затонула у придорожньому ставку в штаті Уттар-Прадеш на півночі країни. Загинуло щонайменше 40 осіб, 12 травмовані. Як повідомив представник місцевої поліції, у машині їхали прочани, які прямували до місцевого храму. Зазначимо, що схожа аварія сталася в Індії на початку серпня, коли переповнений автобус упав з мосту в річку Барна, яка розлилася внаслідок дощів. Тоді загинуло понад 30 людей.

Не менше 15 людей пост­раж­дали у Єгипті в результаті зітк­нення двох пасажирських потягів. За попередніми дани­ми, аварія на північ від Каїра сталася з вини стрілочника, який дав “зелене світло” одразу двом потягам, які йшли назустріч один одному. Численних жертв вдалося уникнути лише завдяки тому, що обидва потяги рухалися з невисокою швидкістю.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8149 / 1.55MB / SQL:{query_count}