Єпископи УГКЦ зібралися на синоді

Під головуванням Бла­женнішого Свя­то­слава (Шевчука),  очільника Українсь­кої греко-католицької церкви, у Брюховичах відбулася 53-та сесія Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного архієпископства

Під головуванням Бла­женнішого Свя­то­слава (Шевчука),  очільника Українсь­кої греко-католицької церкви, у Брюховичах відбулася 53-та сесія Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного архієпископства. Серед основних тем цієї сесії синоду – питання про екуменічну діяльність в УГКЦ, діяльність УКУ та роботу комісій Верховного архієпископства.

Отці синоду ще раз порушили питання катехитичного служіння у Верховному архієпископстві. Синод також розглянув і прийняв важливі для життя і діяльності нормативні документи: інструкцію Києво-Галицького Верховного архієпископства про книговидання та синодальне звернення у цій справі, типове положення про комісію Верховного архієпископства УГКЦ та опис посадових обов’язків керівника відділу церковних комісій УГКЦ.

Обговорили учасники синоду й фінансово-господарське життя у парафіях, зробивши відповідні висновки і вказівки. Зокрема, мова про потребу належного документального оформлення церковного майна на місцях.

Окрім цього, учасники синоду розглянули та прийняли відповідні рішення щодо святкування 200-річчя народження о. Маркіяна Шашкевича, підготовки до відзначення десятиріччя візиту Святійшого Отця Івана Павла ІІ в Україну та приготувань до відзначення 1025-річчя хрещення Русі-України.

Заслухали також звіт про стан будівництва Пат­ріаршого собору Воскресіння Христового в Києві. Наступну сесію синоду запланували провести у жовтні 2011-го.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8284 / 1.53MB / SQL:{query_count}