Школа №34 отримала довгоочікуваний спортивний майданчик

24 вересня відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика середньої загальноосвітньої школи № 34 імені Маркіяна Шашкевича

24 вересня відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика середньої загальноосвітньої школи № 34 імені Маркіяна Шашкевича. Новий майданчик призначений не тільки для шкільних уроків фізичної культури, але відкритий для дітей мікрорайону, які зможуть на ньому займатись у позаурочний час.

Середня школа №34 імені Маркіяна Шашкевича – єдина школа в центральній частині міста, яка тепер має сучасний спортивний майданчик.

За словами директора школи Романа Гринчука, активне спортивне життя майданчику гарантоване: уроки фізичної культури для всіх учнів від 1 до 11 класу, різноманітні спортивні секції. Упродовж найближчого часу буде підписано угоду зі школою № 52, учні якої також зможуть тут займатися.

Валерій Шамшин, учитель фізичної культури СШ №34 :

– Я вже проводжу заняття на новому майданчику. Тут дуже зручне покриття, для дітей це просто задоволення. Хочу зазначити, що спортивний майданчик споруджено завдяки нашому колишньому учневі, депутату міської ради Олегу Сорочкіну. Він постійно цікавився, контролював процес, щоб роботи були вчасно виконані і щоб діти скоріше почали займатись.

Олег Сорочкін посприяв спорудженню майданчика, шкільній команді подарував футбольну форму та відкрив футбольне змагання.
Олег Сорочкін, депутат ЛМР:

– Спорудження спортивного майданчика тривало близько року.  Школа № 34 є першою українською всенародною школою у Львові, і будівля школи збудована ще в 1928 р. фундацією митрополита Андрея Шептицького. Ми, сучасна влада, повинні продовжувати цю традицію і створювати належні умови для навчання учнів та заняття спортом. Цей спортивний майданчик планується як відкритий майданчик, адже тут після закінчення уроків  будуть грати у футбол діти зі всього мікрорайону: з вулиць Ярослава Мудрого, Олени Степанівни, Одеської, Марка Вовчка та інших. Формуватимуть дитячі команди та проводитимуть змагання. Спортивний майданчик має жити дітьми. Це здорова альтернатива тютюну, алкоголю і наркотикам. Я вважаю, що міська влада повинна забезпечити дітям можливість повноцінно займатися спортом і вести здоровий спосіб життя.

Пані Ірина, колишня учениця школи і мама майбутнього її учня:

– Я сама закінчила цю школу, мені подобається рівень навчання тут і свого сина планую віддати саме сюди. Спорудження спортивного майданчика переконало мене ще більше, адже мій син, як і всі хлопчики, любить грати у футбол, і хороший спортивний майданчик для цього конче потрібний. 

Пан Валерій, батько учня:

– Мій син навчається у 2-А класі. Коли ми віддавали його в цю школу, то майданчика ще не було, але я вже тоді знав, що його планують спорудити. Зараз я дуже задоволений, що майданчик відкрили і моя дитина зможе займатися спортом в таких хороших умовах. Думаю, що в майбутньому спортивний майданчик буде хорошою рекламою для школи і чимало батьків оберуть її для своїх дітей, зважаючи саме на це.

Сергій Ворняк

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8226 / 1.55MB / SQL:{query_count}