Успіх у спорті починається з підготовки

У числі № 23 "Пошти" було надруковано матеріал "Діти вулиці". У ньому йшлося про те, що дітям, особливо з незаможних родин, ніде займатися спортом. Начальник відділу фізичної культури та спорту Львів­ської міської ради Олександр Пазичук визнав  -  Львову катастрофічно бракує спортивних залів та майданчиків. А групі хлопчаків, які з журналістом займалися у спорткомплексі  Національного університету "Львівська політехніка", показали на двері.

У числі № 27 "Пошти" було надруковано матеріал "Діти вулиці". У ньому йшлося про те, що дітям, особливо з незаможних родин, ніде займатися спортом. Начальник відділу фізичної культури та спорту Львів­ської міської ради Олександр Пазичук визнав  -  Львову катастрофічно бракує спортивних залів та майданчиків. А групі хлопчаків, які з журналістом займалися у спорткомплексі  Національного університету "Львівська політехніка", показали на двері.

Після виходу публікації, редакція отримала листа від доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри фізичного виховання НУ "Львівська політехніка" Віктора Корягіна.  Віктор Максимович пише, що в статті тенден­ційно висвітлено питання щодо ролі НУ "Львівська по­літехніка" в цьому питанні,  наведено не вичерпну інформацію, яку він дав журналістові, а лише окремі фрази, до того ж перекручені.

Заслужений тренер України хоче,  аби читачі "Пошти" знали: незважаючи на те,  що катастрофічно не вистачає спортивних баз для занять спортом студентам, викладачам та працівникам університету (в НУ "Львівська політехніка" на стаціонарі навчається понад 16 тис. студентів), "ми постійно надаємо безкоштовну допомогу різним спортивним організаціям, особливо у проведенні змагань і частково тренувань у тих спортивних залах, які відповідають умовам техніки безпеки: Львів­ській академічній гімназії, громадській організації "ІН Фокус", Національній скаутській організації України, Львів­ському технічному коледжу, громадській організації "Пласт", Львівській обласній федерації регбі, Львівському лікарсько-фізкультурному диспансеру і т. д. На нашій спортивній базі Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України щорічно безкоштовно проводить студентські обласні уні­версіади з 18 - 20 видів спорту, та універсіаду серед професорсько-викладацького складу з 5 видів. Працюють секції бадмінтону, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, міні-футболу, плавання, атлетизму для професорсько-викладацького складу та працівників університету. За 2007 рік спортивний клуб НУ "ЛП" у номінації "Спортивний клуб" визнаний обласним управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації найкращим в області"...

Нам здається, що цих досягнень можна було і не перераховувати, бо читачі "Пошти" і у Львові, і в області, і за межами Львівщини добре знають, що спортивний комплекс НУ "Львівська політехніка" лідирує у списку найкращих.  І було б чудово, якби колектив фахівців саме цього спорткомплексу започаткував програму спортивного виховання дітей з незаможних родин. І дивлячись на них, можливо, й інші спорткомплекси підхопили б цю ініціативу. А там, дивись, і дітей, що вештаються вулицями без діла, особливо влітку, у нас стало б менше. Можливо, і серед них знайдуться такі, що у майбутньому досягнуть спортивних висот.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8476 / 1.56MB / SQL:{query_count}