“Фанатний” парк

Львівські вболівальники зможуть переглянути всі матчі чемпіонату світу з футболу 2010 року в Південно-Африканській Республіці (ПАР) на великому екрані завбільшки 6 х 8 метрів

Львівські вболівальники зможуть переглянути всі матчі чемпіонату світу з футболу 2010 року в Південно-Африканській Республіці (ПАР) на великому екрані завбільшки 6 х 8 метрів. З 11 червня до 11 липня – на площі перед Львівським національним університетом ім. І.Франка працюватиме фан-парк. Аналогічні фан-парки вчора почали працювати в усіх містах, які прийматимуть Євро-2012: Києві, Донецьку та Харкові.

Вхід до фан-парку безкоштовний. Однак з міркувань безпеки, на вході відвідувачів  перевірятимуть на наявність заборонених предметів. Окрім цього, там чергуватимуть медичні волонтери – студенти Львівського національного університету ім. Данила Галицького. Вони будуть оснащені обладнанням для надання першої медичної допомоги та матимуть прямий зв’язок із станцією медичної допомоги на випадок екстреної ситуації.

– Організація фан-зони такого масштабу – надзвичайно важливий досвід для Львова як міста, що прийматиме чемпіонат Європи з футболу 2012 року. Цей місяць футбольного свята – зменшений прототип того, що ми повинні організувати через два роки, тут діють ті ж правила – безкоштовний вхід, перевірка на небезпечні предмети, злагоджена робота усіх служб, – зазначив Олег Засадний, директор департаменту Євро-2012 у міській раді.

Протягом групової частини чемпіонату на екрані транслюватимуть три матчі на день: о 14.30, 17.00 і 21.30. У завершальному турі – чотири: два о 17.00 і два о 21.30 год. У плей-оф – по два матчі на день: о 17.00 та о 21.30 год. А вже з півфіналів матчі будуть розпочинатися о 21.30 год. Окрім трансляції футбольних матчів, тут відбуватимуться різноманітні ігри та розваги, в яких зможуть брати участь всі охочі.

Ірина Чуківська

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8471 / 1.53MB / SQL:{query_count}