Львівська “Україна” перемогла збірну України

2 - 6 грудня у львівському Палаці спорту "Україна" відбувався Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні, який зібрав майже всю вітчизняну еліту лучників, крім олімпійського чемпіона Віктора Рубана та ще кількох майстрів, які у ці ж дні змагалися на міжнародному турнірі у Варшаві.

2 - 6 грудня у львівському Палаці спорту "Україна" відбувався Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні, який зібрав майже всю вітчизняну еліту лучників, крім олімпійського чемпіона Віктора Рубана та ще кількох майстрів, які у ці ж дні змагалися на міжнародному турнірі у Варшаві.

Змагання під дахом відрізняються тим, що спортсмени стріляють з близької відстані - 18 метрів, і хоча мішені трохи меншого розміру, ніж для класичних дистанцій ( від 30 м до 90 м), але майстри високого класу поснайперськи вміють скеровувати стрілу за стрілою у центр мішені. Так розпочав свій виступ знаний львівський лучник заслужений майстер спорту Маркіян Івашко. У першій серії з тридцяти пострілів тільки одна дев'ятка - 299 очок! У наступних серіях було трохи більше втрат, але і так у чотирьох серіях кваліфікаційного раунду(120 пострілів) його сума вийшла надзвичайно високою - 1182. Про те, що такий результат не випадковий, підтвердив його виступ в олімпійському раунді, коли у кожному наступному двобої він вибивав суперників, здобуваючи 118, 117, 117, 118, а у фіналі - 119 очок. У вирішальному поєдинку Івашко мав за суперника молодшого на 13 років студента Львівського училища фізичної культури Георгія Іваницького, кандидата на участь у Перших юнацьких Олімпійських іграх 2010 року в Сінгапурі. Дуель вийшла напруженою, адже обидва прагнули перемоги і вицілювали свої "десятки". Переміг Івашко - 119:117. Третім став ще один представник Львова 18річний Євген Марченко. Зате у командних змаганнях Іваницький та Марченко, взявши до компанії ще одного львів'янина Олександра Алексієнка, який в особистому турнірі був 9м, зуміли таки стати переможцями. Всі троє представляли ФСТ "Україна", тому, коли у фіналі командних змагань вони перемогли команду "Динамо", що складалася із членів збірної України ( Івашко - Львів, Сердюк - Харків, Беккер - Одеса) - 231: 229, присутні жартували, що львівські українці перемогли збірну країни.

Якщо серед чоловіків на п'єдесталі знайшлися тільки представники Львова, то серед жінок попереду була лідер сезону Вікторія Коваль (Харків), Тетяна Дорохова (Чернівці) та Тетяна Бережна (Харків). Тільки четвертою закінчила турнір найкраща з львів'янок Юлія Лобженідзе, яка у боротьбі за бронзову нагороду поступилася Бережній - 114:116. Перед тим у чвертьфіналі Бережна "вибила" з турніру іншу львів'янку Катерину Палеху, але потім ці дівчата разом з Юлією Захарченко об'єдналися в команді "Динамо­2" і здобули срібні медалі у командному турнірі, де перше місце дісталося зірковому складу "Динамо­1" (Коваль, Дорохова, Лобженідзе).

Кубок України у Львові став для українських лучників завершенням сезону, який державний тренер зі стрільби з лука Михайло Пінчук назвав успішним, адже були вдалі виступи на великих міжнародних змаганнях, з'явилися 55 нових майстрів спорту, юні лучники здобули ліцензії на Юнацькі Олімпійські ігри. Та львівських снайперів ще очікують два змагання: обласна універсіада студентів львівських вищих навчальних закладів та традиційний турнір пам'яті заслуженого тренера Україна Романа Труша.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8992 / 1.56MB / SQL:{query_count}