Підтвердження високого класу

На львівському стрільбищі відбувся відкритий (за участі спортсменів Вірменії) Кубок України з олімпійських вправ, у якому взяв участь 231 спортсмен, а серед них 11 заслужених майстрів спорту та понад п'ятдесят майстрів спорту міжнародного класу. Ці змагання визначили не тільки володарів нагород, але й мали стати останньою репетицією для восьми снайперів - учасників фіналу Кубка світу, який відбудеться (22 - 30 жовтня) у Шанхаї.

На львівському стрільбищі відбувся відкритий (за участі спортсменів Вірменії) Кубок України з олімпійських вправ, у якому взяв участь 231 спортсмен, а серед них 11 заслужених майстрів спорту та понад п'ятдесят майстрів спорту міжнародного класу. Ці змагання визначили не тільки володарів нагород, але й мали стати останньою репетицією для восьми снайперів - учасників фіналу Кубка світу, який відбудеться (22 - 30 жовтня) у Шанхаї. На такий фінал спортсмени отримують особисті запрошення за місцем у світовому рейтингу. Минулого сезону, коли на олімпійському стрільбищі у Пекіні українська команда під керівництвом головного тренера львів'янина Анатолія Кукси здобула три медалі (дві золоті та срібну), до подібного фіналу було запрошено шість українців, а тепер їх стало вже вісім: Артур Айвазян, Олександр Петрів, Сергій Кудря, Роман Бондарук, Тарас Магмет, Олег Омельчук, Дарія Шитко та Олена Костевич.

Зрозуміло, що основна увага тренерів збірної була прикута саме до них (не виступали тільки Бондарук та Шитко), адже важливо було знати, в якій спортивній формі вони підходять до відповідального виступу у Шанхаї. Слід відзначити, що лідери сезону підтвердили свій високий клас і будуть претендентами на призові місця у Китаї. Олена Костевич (Чернігів) упевнено перемогла у двох вправах ( ПП 2 та МП5) і повертається до своєї олімпійської влучності, з якою вона перемогла в Афінах - 2004. В інших вправах вдало виступили львів'янки: Тетяна Галкіна стала першою у стрільбі із пневматичної гвинтівки на 10 м (40 пострілів), а Леся Леськів перемогла у стрільбі із спортивної гвинтівки на 50 м (по 20 пострілів лежачи, стоячи та з коліна), а Галкіна була третьою.

Олександр Петрів у своєму коронному виді МП - 8 (швидкостріляючий пістолет, 60 пострілів на 25 м) упевнено переміг головного конкурента Тараса Магмета з ІваноФранківська, Олег Омельчук був першим у ПП - 3 (стрільба з пневматичного пістолета, 60 пострілів на 10 м), а у вправі МП - 6 став другим після вірменського стрільця Норайра Бахтамяна. Артур Айвазян (Крим) двічі опинився на третьому місці, поступившись у вправі ГП - 6 львів'янину Олександру Галкіну, а у вправі МГ - 9 - донеччанину Юрію Сухорукову. У вправі ГП - 12 (стрільба по рухомій мішені на 10 м, 30 пострілів - повільний рух, 30 пострілів - швидкий рух) переміг представник Криму Владислав Прянішніков.

Після змагань спортсмени залишилися у Львові на навчально­тренувальний збір і вирушають звідти одразу до Шанхаю. 30 жовтня стануть відомі переможці та призери фінальних змагань Кубка світу, серед яких сподіваємося побачити знайомі імена. Хай їм щастить!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8649 / 1.55MB / SQL:{query_count}